Gmail upozornenia

len_nig
16. sep 2024

Ahojte, viete mi prosím niekto poradiť prečo mi gmail prestal synchronizovať maily? Nové mi nabehnú až keď sama otvorím aplikáciu. Doteraz šlo všetko bez problémov, mám zapate aj upozornenia 🤷‍♀️ ďakujem za každú radu

egonsk
16. sep 2024

@len_nig restart telefonu nepomohol? Nastavenie povolenia upozorneni v androide mas povolenu gmail apku?

fido69
16. sep 2024

@len_nig Odstráň widget z obrazovky. Nanovo nainštaluj widget a bude fungovať. 😉

adka3321
16. sep 2024

@len_nig mne napadlo ze ci nemas plnu pamat telefonu, lebo mne to tak robi, ked mam plnu pamat 😕

len_nig
autor
16. sep 2024

@adka3321 nie nemám veru
@egonsk áno mám povolené všetko 😌 reštart nepomohol
@fido69 toto vyskúšam ešte 🙏 vďaka

rachel978
16. sep 2024

@len_nig aj mne to robi. Predtým bez problemov.

@fido69 aj na mobile?
Widget som nenasla na mobile.

len_nig
autor
16. sep 2024

@rachel978 skúsila som všetko, aj odinštalovať aplikáciu, nanovo nainštalovať a nič nepomohlo, nechápem tomu

fido69
16. sep 2024

@rachel978 @len_nig
Widget je to okno na obrazovke, kde vidíš maily a nemusíš štartovať aplikáciu. Ťukneš, podržíš tam prst a v otvorenom menu vyberieš "Ostrániť z obrazovky".
Potom na tom uvoľnenom mieste na obrazovke podržíš prst a malo by ti umožniť vybrať Widget. Zvoľ Gmail a roztiahni ho na potrebnú vyšku a šírku. Hotovo. 😉

len_nig
autor
16. sep 2024

@fido69 asi si génius 😂 tento konkrétny widget som nemala, ale ako som si ho dala na plochu upozornenia zázračne idú

fido69
16. sep 2024

@len_nig napísala "asi si génius 😂"

Iný už nebudem 😂

len_nig
autor
16. sep 2024

@fido69 ďakujem 😊