Gmail - priezvisko

kveova
21. aug 2024

Ahojte, na gmaili mi stale ako odosielatela ( nie emailovu adresu) pise priezvisko ktore uz nemam aj ked som to v nastaveniach pomenila 🙂 nevedeli by ste mi niektora poradit?
Dakujem

madeincssr
21. aug 2024

@kveova vyzera to tak, ze priezvisko musis menit z pocitaca (po prihlaseni sa na svoj gmail ucet (meno=mail a heslo), nie z appky. Tu to popisuju:
https://support.google.com/mail/answer/8158?hl=en

kveova
autor
21. aug 2024

@madeincssr presne tam som to zmenila a stale🙈

madeincssr
21. aug 2024

@kveova cez pocitac resp. cez webstranku mail.google.com a prihlasenie sa do tvojho gmailu (nie appkou Gmail v mobile)?

kveova
autor
21. aug 2024

@madeincssr ano normalne na notebooku

kveova
autor
21. aug 2024

@madeincssr nechapem to, nestastna som z toho

madeincssr
21. aug 2024

@kveova este mi napada, ako to testujes? Napises zo svojho gmailu NOVY mail niekomu (aby to nebolo pokracovanie uz existujuceho "vlakna")? A este mi napada, ci to nepodlieha schvaleniu (hanlive texty a pod.) a prejavi sa to az po nejakom case.

kveova
autor
21. aug 2024

@madeincssr pisala som hocikomu a hodilo tam priezvisko ktore uz ukazovat nema

madeincssr
21. aug 2024

@kveova tak uz bud len den-dva pockat (ak to podlieha schvalovaniu), alebo este raz cez pocitac skontrolovat VSETKY nastavenia uctu, ci tam to povodne priezvisko nie je este raz niekde (a ty si mozno zmenila len jedno - povedzme meno "legislativneho" vlastnika uctu a niekde inde je zafefinovane, co sa ma zobrazovat ako tvoje meno prijimatelom mailov).

lubossi
21. aug 2024

kontrolna otazka.. a ked to zmenis, stlacis dole "ulozit" ? 🙂

kveova
autor
22. aug 2024

@lubossi samozrejme🙂 mohol by si mi do sukromnej spravy poslat email a skusim ti poslat?