Family link - rodičovska kontrola

erikad82
17. feb 2024

Ahojte! Prosím -nainstalovala som Family link,no neviem si dať rady s jednou vecou a to-deti majú denný limit. Potom ako ho precerpaju tak sa mobil uzamkne. Tým padám akoby vypne a nemôžu ani volať - dá sa to nejako nastaviť inak? Neviem si dať rady.... Taktiež mali uložené heslo na wokabee anglický jazyk,to im vôbec nefunguje.

katkatonkova
17. feb 2024

No volať môžu jedine normálne....

erikad82
autor
17. feb 2024

@katkatonkova áno mala som tu brata, ktorý mi to vysvetlil-🤭 cez stav tiesne 🤭🤭🤭a ja až nato neklikaju,lebo čo ak zavolajú niekam na 112. A tam vlastne najdu číslo na mňa. Maju konečne svoje mobili a ešte sa s tým zoznamujeme aj s family linkom.... ,🤣🤣🤣 no čo občas to človeku nepáli tak ako má 🤭🤭🤭 ďakujem 🥰

arasidka123
17. feb 2024

@erikad82 veľmi dobrá vec...tiež majú decká a teda je to super...a vieš aj napr zapnúť alarm ak sa mobil zapatrosi a nemajú zapnuté zvonenia..

beronsche
17. feb 2024

@erikad82 nastavujes si, co presne chces, aby spadalo pod limit. Moje dieta nema limit ani na Duolingo, whatsapp a edupage..

erikad82
autor
17. feb 2024

@arasidka123
@beronsche
@erikad82 učíme sa s tým. Deti majú prvé mobilné telefóny a keďže doteraz nemali,nevedia sa ich nabažiť a vydržali by aj celú večnosť na nich... Ďakujem 😉

bubuska
27. máj 2024

Mám otázku: dieťa ma nastavený limit na určite apky ale potrebovala by som aby dostal upozornenie 5 minút pred koncom že mu konci limit. Neviem si rady ako to nastaviť, dakujem za rady