Family link

85mon85
28. jan 2024

Zdravim. Ma tu niekto túto aplikáciu? Potrebovala by som poradiť. Syn má nastavenú kontrolu od ex ale chcela by som sa tam pridať aj ja. Je to vôbec možné aby sme mali možnosť obidvaja ho kontrolovať? Viem sa k pôvodnému nastaveniu pridať aj ja? Ďakujem keď mi vie niekto poradiť 🙂

anketkarka
28. jan 2024

@85mon85 musí to pridať on. Obaja máte potom rovnaký prístup. Ale najprv to musí sprístupniť prvý rodič.

majka99999
28. jan 2024

Ano, mozes byt v skupine ako rodic. Neviem presne, ako sa to robi, u nas mam FL len ja a deti, ale asi tuna ti moze poslat pozvanku, cez Spravovat rodinu.

kaktusik007
28. jan 2024

@85mon85 no tak bacha, on moze mat pristup k polohe dietata!!!! ak je to ex, toto by som rozhodne nedovolila. Jedine ze teda on ma syna vo vyhradnej starostlivosti... Ale inak by dieta malo telegon vypnuty ak by bolo so mnou.

anketkarka
28. jan 2024

@kaktusik007 a čo je tajné na polohe dieťaťa??? Ja som rozvedená, nemáme výhradnú statostlivosť a tú app používame pre dobro dieťaťa. Je to o zrelosti rodičov. Som rada, že viem kde je.

veronikaszabova
28. jan 2024

@kaktusik007 a preco akoze otec nemoze vidiet polohu dietata? 🤷

kaktusik007
28. jan 2024

@veronikaszabova
@anketkarka tesim sa ze mate normalnych ex. My, co sme si zazili so psychopatmi svoje, urcite im nezverejnujeme polohu kde sa prave nachadzame. Ja ako matka chodim s detmi po lekaroch, vyletoch, navstevach - a fakt to posledne co chcem je byt sledovana cez aplikaciu v telefone dietata.

85mon85
autor
28. jan 2024

@majka99999 ďakujem krásne vyskúšame 🙂

85mon85
autor
28. jan 2024

@kaktusik007 ja to všetko viem že môže a aj ma. Ale to nebola podstata otázky. Toto je medzi nami čo a ako. Toto som riešiť nechcela ani nemám dôvod. Ale ďakujem za Váš názor. Pekný deň 🙂

tramtada31
28. jan 2024

@kaktusik007 manzel má po mne iPhone, má tam zapnute lokalizačné služby a z môjho novšieho iPhonu viem pozriet, kde sa nachádza. Nevyužila som to za tie roky ani raz.

galganka
28. jan 2024

Dá sa, my máme na všetky deti prístup obaja.