Falošný účet na Facebooku

23. feb 2024

Ma niekto skusenost, ci ma zmysel podat trestne oznamenie na niekoho, kto ma zosmiesnil na fb z falosneho uctu, nie je to nieco strasne, ziadne sex. obtazovanie, ale neprijemne, ucet je zmazany, da sa dohladat ? dakujem

akyia
23. feb 2024

Za zosmiešnenie podávať trestne oznámenie?

ibrunova
23. feb 2024

Utrpela si tým nejakú ujmu?

autor
23. feb 2024

vnimam to ako urazku na cti a ohovaranie, som verejne cinna osoba v obci a tak tym utrpela moja cest

ibrunova
23. feb 2024

Rovno ti vravím, je to blbosť.

ptvw
23. feb 2024

Co napísal, ze si neschopná <>? To by polovica slovenska sedela za to co píšu na politikov a prezidentku ....povznes sa nad to, keď to nie je pravda

julia_romeo
23. feb 2024

co presne tam bolo napisane? lebo to ze ty to nejako vnimas je ok, ale mozno to realne nesplna znaky urazky na cti ani ohovarania...

autor
23. feb 2024

v takom zmysle, ze moja moralka je na dne kvoli tomu, ako som hlasovala na obecnom zastupitelstve a take utoky na moralku

julia_romeo
23. feb 2024

komentovat tvoje konanie sice mozno nie je spravne v takejto forme, mozno to nie je ani eticke, ale nie je to ziadna urazka a ani ohovaranie..

evinka400
23. feb 2024

Ak sa cítiš dotknutá a máš čas behať po súdoch, tak skús podať trestné. Ale ten kto podá trestné, nesie aj dôkazné bremeno. Ak máš dôkazy a utrpela si na cti, ovplyvnilo to negatívne tvoju kariéru, prípadne rodinné vzťahy, tak to urob. Po podaní zistíš, či sa bude niečo diať, alebo to rovno zamietnu. Možno právnik, ktorého oslovíš ti rovno povie, či to má zmysel. Môže to trvať roky a výsledok nemusí byť vôbec uspokojivý. Ale je to len na tebe.

ibrunova
23. feb 2024

A kde to bolo zverejnené? Alebo stále je?

autor
23. feb 2024

nie, bolo to par dni a stiahli to, napisala som adminovi fb skupiny, ale precitalo si to iste dost ludi na to, aby som bola diskreditovana, poskytne fb udaje o tom profile policii napriklad?

ibrunova
23. feb 2024

Keby to aj prijali, max na priestupok a uložia to, lebo páchateľa nie je možné vypátrať. Podľa profilu nič nezistia.

autor
23. feb 2024

ale niekde som citala, ze oslovuju centralu fb v USA a oni im mozu spristupnit udaje, len neviem, ci sa to vztahuje aj na taketo podanie

ibrunova
23. feb 2024

To tak vo filme možno.

walentina7
23. feb 2024

Akože nehnevaj sa ale tvoje správanie je detské. Neviem si predstaviť, žeby som tak za hejt vyvádzala. Je predsa sloboda slova, tak nech si každý píše čo chce. Sa hned urážať za všetko. Keby si mi bola známa alebo kamoška, tak by si za také primitívne správanie u mňa skončila.

julia_romeo
23. feb 2024

neposkytne. udaje poskytne len keby islo o trestny cin. a to v tomto pripade nie je..

lalenka33
23. feb 2024

Keby mal fb riešiť takéto sprostosti, tak by musel mať milion adminov pracujúcich 24 hodín denne. Myslíš, že polícia nemá na robote nič iné len žiadať od majiteľov fb IP adresy anonymov a potom hľadať u operátorov ich majiteľov za nejaký komentár na FB?
Toto mi pripomenulo jednu moju známu, ktora sa rada predvádza na internete, zdieľa tam každý svoj prd a potom sa vyhráža políciou keď niekto niečo použije v nejeakej diskusii proti nej, ale neuvedomuje si, že keby všetko verejne nezdielala s cudzími ľuďmi, tak by to nevedeli a nepoužili proti nej...