Fakt dobrá komédia

vemi23
6. feb 2023

Poraďte prosim dobrú komédiu poslednú dobu mam pocit ze tie nové filmy nestoja za nič a človek sa počas celeho filmu ani nezasmeje 😑
Ďakujem

katarinkapetko
6. feb 2023

@vemi23 čo sme komu urobili sú 3 časti prvá rok 2014 druha 2019 tretia 2021 myslím, nájdeš aj online, včera som pozerala 🙂

liljana
6. feb 2023

https://www.csfd.cz/tvurce/113410-philippe-lach...
Mne sa pacia vsetky komedie s Philippe Lacheau

vilma7
6. feb 2023

@katarinkapetko tak ja som videla jednu časť, neviem teraz presne ktorú, ale žiaľ nezasmiala som sa ani jeden jediný raz. Za mňa nudný film.

vilma7
6. feb 2023

@vemi23 super hypochonder. A ináč v poslednej dobe nejak nesledujem.
Mne sa páčia francúzske komédie.

A ty vieš nejaký odporučiť?

vemi23
autor
6. feb 2023

@vilma7 pfuuu odporučiť... Prečo práve on? Len sa tam dost miestami nadáva 🤔
Alebo Mynsme Milerovci, mam rada Deadpoola, 21 Jump street, Ako dostat deda z domu, vo štvorici po opici 1,2,3...

lalia33
6. feb 2023

@vemi23 my sme sa prednedávnom zasmiali dosť ale ze veľmi dosť 😃na filme " Stretávka" nemecky film z roku 2018. Ten doporučujem ak ho ešte niekto nevidel 😉

marcellka32
6. feb 2023

@lalia33 kde a kedy dávali ten film Stretavka?

lalia33
6. feb 2023

@marcellka32 to si už presne nepamätám, ale normálne v TV(joj alebo markiza) asi tak mesiac dozadu. Možno sa dá pohľadať na nete.ale to som nepozerala.

mimi3008
6. feb 2023

@vemi23 Drz hubu - G. Depardieu, J. Renau

macekovam
7. feb 2023

@vemi23 mne sa páčila Dovolenka na plný plyn... A to francúzske komédie nemusím..

1mina
7. feb 2023

Dovolenka za trest, skus ma rozosmiat ... Obidve mam velmi rada 🙂

jamabe
7. feb 2023

Cesky film Vlastnici.. My sme sa s muzom fakt bavili. Ale asi treba byvat v panelaku a poznat tie vztahy.. 😃

heln
7. feb 2023

@vemi23 zamyslam sa ci to nebude nasim slovenskym dabingom, mnoho filmov a animakov sme videli najskor v anglictine, potom v ceskom dabingu, dobre sme sa zasmiali, cesi vedia dobre prelozit anglicke slovne hracky a potom ked sme to pozerali v slovenskom dabingu, tak to bolo suche, slovne hracky nepochopene, nuda.

heln
7. feb 2023

@vemi23 ako priklad uvediem asterix a obelix ked boli v anglicku, v ceskom dabingu mali anglicky prizvuk, hrali sa zo slovickami a v slovenskom dabingu ani prizvuk ani slovicka, takychto prikladov mozem vymenovat kopec, ked sa da, tak radsej pozeram v cestine, aj drz hubu! je v cestine ovela lepsi.

heln
7. feb 2023

@vilma7 veru co sme komu urobili bola prva cast celkom dobra, ale na druhej som sa nesmiala, tie rasisticke vtipy mi prisli cez ciaru a tie narazky boli az trapne. jedine kedy som sa smiala bolo ked chudak imigrant dostal lopatou po hlave, ked mal pas na chrbticu a ujko si myslel ze je to terorista.