Factcool.sk - recenzie

gabika0825
10. feb 2022

Baby prosím vás máte skúsenosť s touto stránkou? Našla som tam veľmi pekne veci za dobre ceny. Len sa bojím či to náhodou nie je niečo ako bonky.sk a podobne (podvodne) stránky, kde objednávajú veci z Aliexpress a ani to nakoniec nepride. Tak ak máte reálnu skúsenosť, budem rada za komentár 😊

nika0204
10. feb 2022

@gabika0825 ahoj veci nie su z aliexpresu ale zas ta cena zodpoveda aj kvalite,ale nie vsetko,napr. vetrovky som objednavala dve a bolu otrasne..teda boli pekne ale kvalita bola ina ako som si predstavovala..ale mam odtial dve pyzama tej znacky trendyol a su uzasne..treba pozerat na material..mam aj dve rolaky myslim ze fashionhunters a tiez su krasne..a veci dosli dost rychlo..

monci20
10. feb 2022

@gabika0825 ahoj, objednávala som začiatkom januára prešívanú zimnú bundu, bola aj v zľave, som spokojná

daridari11
10. feb 2022

Ja som asi dva či tri krát objednávala, všetko prebehlo v poriadku, raz aj vrátenie tovaru a peňazí, bez problémov. Veci som kupovala tuším tenisky Geox, šaty desiqual, mikiny Gap a boli to originálne veci kvalitné.

linibini
10. feb 2022

@gabika0825 dodanie bez problémov, tovar - objednávala som synovi parku Gelert, všetko v poriadku, parka krásna, mala som ale objednať väčšie číslo, môj problém 🙂. Ešte na začiatku jari ponosí a potom ostane dcérke.

dahlia25
10. feb 2022

Ja som si z tej stránky objednala oblečenie, no poviem pravdu že za tie peniaze som čakala trošku lepšiu kvalitu. Neviem, možno som len ja mala smolu a vychytala oblečenie od menej kvalitnej značky.

janko77
10. feb 2022

Ja už mám tiež zopár veci odtiaľ s som spokojná, minulý týždeň mi prišla tiež bunda a je taká ako na obrázku ešte bola i v zľave,tak šup do nákupu 🙂

mirkasmile
10. feb 2022

Ja som objednávala aj na dobierku, a aj ako platbu vopred.
Nikdy nebol problém. Objednávala som odtiaľ detské Converse oblečenie, lebo to bola jediná stránka,kde som niečo také zohnala, a s kvalitou som bola spokojná

7lenka11
10. feb 2022

Ja odtial objednavam casto. Vacsinou som bola spokojna, ale jedny leginy boli uplne nekvalitne. Po par noseniach boli vhodne na vyhodenie..

gabika0825
10. feb 2022

Ďakujem vám za info, lebo čítala som iné recenzie, ale boli už take staršie tak že radšej sa opýtam či sa niečo nezmenilo 😊 ale aj tak mám akýsi rešpekt

nika12323

Ja som tiež spokojná 😊

makeka
10. feb 2022

Ako sedia veľkosti, normálne či treba o číslo väčšie?

jumama
10. feb 2022

Ja som kupovala dcere svetre a bluzky niekolkokrat a som s kvalitou spokojna. Naj je ak maju vec skladom, to je rychlo dorucene, ak nemaju, najdlhsie som caka dva tyzdne na dodanie.

daridari11
10. feb 2022

@gabika0825 Chápem, z neznámeho má človek vždy trochu strach a obavy ale myslím, že tento eshop je spoľahlivý. Hlavne odskúšaný aj pri vrátení tovaru, lebo to býva kameňom úrazu ale bez problémov prebehla komunikácia aj vrátenie peňazí.
Čo sa týka kvality ako tu dámy píšu, tak tá je predsa pri každej značke iná. Ja som objednávala značky, pri ktorých viem, čo môžem očakávať aj ako sedia veľkostne.

zuzankaoooo
11. feb 2022

Ja som teda bola velmi nespokojna s tovarom. Otras polske veci, vsade sama nitka trcala. Na tovar som cakala 5 tyzdnov. Ked to prislo, hned obratom som to poslala spat.Postovne som zaplatila necele 4€.
Vratili mi sumu o 6€ nizsiu, ako som im zaplatila!!!
Na peniaze som cakala skoro mesiac. Az po mojom urgovani mi ich poslali.!!!!Neodporucam ten eshop.

michala11111
11. jan 2023

Ja som tam kupovala spoločenské šaty a boli naozaj pekné, len mi boli malé vrátila som a vrátili peniaze. Za mňa spokojnosť

puplatko
11. jan 2023

Ako tak vidím, tak názory sú rôzne. Ja sa musím priznať, že sa mi tam páči mnoho vecí, len po pravde som za zatiaľ bála si odtiaľ niečo objednať, aby to nebol proste len jeden veľký omyl

kikusik88
17. sep 2023

@michala11111 prosim sla si podla velkostnej tabulky?

bobka30
15. dec 2023

@michala11111 prosim aku velkost spolocenskych siat ste objednavali taku co nosite?