Facebook - viditeľnosť príspevkov

deana100
19. sep 2024

môžem info keď sú dva profili na jednom ma užívateľ blokol a na druhom nie... môže cez ten otvorení profil vidieť moje príspevky. aj moje komentáre poprípade fotky moje súkromné. Aj keď dotyčného nemám priateľoch.

ukgirls
19. sep 2024

moze vidiet len verejne komentare a fotky z toho profilu kt nema bloknuty ale ak ho tam mas v priateloch tak aj tie suktromne veci v tom profile ..u bloknuteho nevidi nic...

deana100
autor
19. sep 2024

@ukgirls priateľoch ho nemám jeho mama blokla prvý profil a druhý mu neblokla. ale največšie dilema. že jeho matka si na svojom profile blokla všetkých priateľov a synov profil si nechala odomknúťi či aj ona jeho matka. môže vidieť cez synov môj profil keď ma. ona blokla. a syna si nechala odomknuteho.

januska12323
19. sep 2024

Ježiš už zase?

fido69
19. sep 2024

@januska12323 Áno, @deana100 by potrebovala zmierenie s Ježišom. 😉

ukgirls
19. sep 2024

@deana100 sorry ale ja som sa v tom stratila ty mas va profilia priatel jeden .. priatela ale nemas v priateloch ... a jeho mama ma pristup na synov ucet ? alebo ma syna len medzi jej priatelmi? ak ho blokla a potom odblokovala-tak sa jej automaticky z priatelov odobral .. azdopadne nemoze vidiet nic co mas v profile pre priatelov-vidi len to co mas verejne ... ak si oznacila syna na neakych fotkach -moze vidie tie fotky ak su verejne alebo ho ma v priateloch inak nie ...

deana100
autor
19. sep 2024

@ukgirls podľa všetkého áno

ukgirls
19. sep 2024

len priatelia vidia co mas v profile ..ak ta osoba vie co tam mas a je to urcene len pre priatelov znamena to len tolko ,ze niekto z tvojich priatelov jej dal nahliadnut do prorofilu ... alebo ze mas zle nastaveny ucet a mas verejne prispevky .. inak sa nema ako donho dostat .. ale podla predchadzajucich tem co si tu mala vratane tekto by som toi radila dat si pauzu od Fb a inych socialnych sieti,kedze sa do toho nerozumies a nevies si ani nic ponadstavovat ..alebo apson nic nezdielaj a budes mat klud .. internet nieje pre kazdeho a v zlych rukach alebo nevedomych ci u jednoduhsich ludi narobia viac skody ako osohu

rozculena
19. sep 2024

@deana100 zruš si FB a máš pokoj a aj my.

tundra
19. sep 2024

@rozculena no,ale potom prideme o taketo obohacujuce temy na MK😂😂😂

rozculena
19. sep 2024

@tundra toto ma teda moc neobohatilo...mne skôr klesá IQ pri takýchto príspevkoch,keď ľudia ani nechápu nastavenie FB......ešteže mám aj iné veci na čítanie a písanie ako MK 😀

deana100
autor
20. sep 2024

@ukgirls mňa ona zablovala zablokovala aj svojho syna ja už ich nevidím. ale mám kamaradku ktorá má priateľoch jej Syna a ona mi to pozerala a jeho matka nemá nikoho v priateľoch len tohto syna účet ma v priateľoch otvorení či ona môže vydiet cez synov účet mňa. Či môže sledovať moje príspevky. Keď mám aj súkromné alebo verejné.

ukgirls
20. sep 2024

ked ty nevidis ucet jej syna znamena to,ze si zablokovana aj u neho ..takze nevidi ani cez neho nic-proste si bloknuta(neexistujes) a ak ta jej syn neblokol tak aj tak nic nevidi-len to verejne

deana100
autor
20. sep 2024

@ukgirls
@ukgirls on ma účtov syn jej ona blokla len ten jeden ale on ma na ostatných účtov neblokol lebo keď si pozriem jeho 4 profili tak vidím. Len ten jeden nevidím viac menej si ma blokla jeho matka, na, všetkých 5 účtov. Pojenta že či keď ona ma všade blokla či ona môže vidieť len teda verejné príspevky čo ja dávam cez neho môže vidieť. Lebo zaujímavé že ona ma bloknute kamaradky na svojej ploche ale zaujímavé že synov účet ma otvorený. Ďakujem vám pekne.

deana100
autor
20. sep 2024

@ukgirls takže verejné keď dám tak môže vidieť.

ukgirls
20. sep 2024

ak ma pristup do synovho uctu-teda vie prihlasovacie udaje tak ano verejne veci cez neho vidiet moze-rovnako ako keby si vymyslela neaky novy ucet .. inak nevidi nic.. a ak si ta blokla na 5 uctoch silne pochybujem,ze by si tvorila dalsie ci sa prihlasovala cez syna .. ta zena ta ma v hlbokom otvore a ty by si mala mat rovnako hlboko ju ..

deana100
autor
20. sep 2024

@ukgirls pravda

limoncino
20. sep 2024

@januska12323 si mi to zobrala z klávesnice, povedala som si to isté