Facebook mi ukazuje na profile priateľstvá, o ktoré som nepožiadala

12. máj 2023

Ahoj... otvorím niekoho profil a ukazuje tam poziadane tak potiahne listu a potom už že pridať priateľa. Co to je ved nikoho z nich neziadam o priateľstvo

alison11
12. máj 2023

Ahoj mávam aj ja to Ti navrhuje facebook ako známych či ich poznáš,ja klikám vždy na odstrániť

autor
12. máj 2023

@alison11 nie to není ono.. ja si otvorím profil na fb hocijaký a hneď dá že poziadane o priateľstvo a odošle mu žiadosť.. začalo mi to robiť dnes

lienka_anulienka
12. máj 2023

Mne tiež 😄 už dvaja mi potvrdili a to si ani nie som vedomá žeby som ich úmyselne stalkovala 😄 fakt len náhodné prekliknutie...som zvedavá koľko ich do konca dňa ešte bude.😄

bloger
12. máj 2023

Tiež mi takto svojvoľne odoslalo žiadosť o priateľstvo. Neviem či je to nejaký vírus alebo čo.

autor
12. máj 2023

@lienka_anulienka
@bloger robí mi to od dnes... otvorím si človeka ktorého nemám v priateľoch... a hneď ze poziadane...

autor
12. máj 2023

@bloger robí vám to od dnes?

lienka_anulienka
12. máj 2023

Áno iba od dnes, predtým sa mi nič také nestalo 😀

autor
12. máj 2023

@lienka_anulienka co to je... teraz som otvorila profil môjho brata starú 10 ročný a hneď ze poziadane... akože hroza

lienka_anulienka
12. máj 2023

Ja už radšej nepozerám žiadne profily ani nič na fb neotvaram 😀

autor
12. máj 2023

@lienka_anulienka presne tak to robí len vtedy keď otvorím niekoho koho nemám v priateľoch a už kí aj stránky laklo otvorila som stránka mama na prenájom a už že lajknuta

lienka_anulienka
12. máj 2023

Možno skúsim vymazať a znovu nainštalovať fb aplikáciu... 😀

autor
12. máj 2023

@lienka_anulienka už som teraz a nič stále to robí

slecnazkosic
12. máj 2023

Aj mne to robí, možno to je nejaká nová funkcia ale je to dosť odveci

lienka_anulienka
12. máj 2023

Možno do večera bude o tom aj nejaký článok, uvidíme, každopádne je to zvláštne🙂

autor
12. máj 2023

@slecnazkosic a tiež od dnes?

mondolina
12. máj 2023

tiež som to vyskúšala, takže neotvarat profily 🙈

slecnazkosic
12. máj 2023

Áno

autor
12. máj 2023

@mondolina aj tebe to urobilo?

mondolina
12. máj 2023

áno
FB nás chce spájať🤣🙈

autor
12. máj 2023

@mondolina co to je... už som dnes 4 ľuďom poslala a to som si len kukla profil a lajkla stránku jednu ktorú si len pozerám. A už aj ta je laknuta

mondolina
12. máj 2023

už chápem prečo mi ex môjho muža poslala žiadosť 🤣

autor
12. máj 2023

@mondolina to vazne😅😅😅a to dnes?

positivvibe
12. máj 2023

Ja 10 min dozadu xxxxx vám potvrdila žiadosť o priateľstvo.. Ešte, že som natrafila na túto diskusiu, lebo už som si začínala myslieť, že strácam rozum 🤦‍♀️... Presvedčila som samú seba, že teda som asi kedysi tú žiadosť poslala, len som zabudla 🤔😅😅... Teraz aspoň viem, že niesom na tom tak zle

mondolina
12. máj 2023

hej dnes🙈
chúďa musel ju šľak trafiť

autor
12. máj 2023

@positivvibe ano hoci aký profil ktorý nemáte v priateľoch.. tak ak si ho dnes otvoríte odošlete žiadosť.. neviem co to robi

maca1984
12. máj 2023

Jesus ženy dík že ste sem napísali .
Ja som si naozaj myslela že mi hrabe.
Ráno som ukazovala mužovi jednu fotku (pani niečo predávala a má to aj na svojom profile , komunikovala som s ňou)a za 2 hod.mi prišlo že žiadosť prijatá.
Ešte ma muž presviedčal, že asi som omylom klikla na žiadosť o priateľstvo .
No nie kurňa 🤣

lyci
12. máj 2023

aj mne to zacalo dnes okolo obeda. hladam novych podnajomnikov a zrazu mi zacali chodit potvrdenia priatelstva, jasne, ze som ziadne ziadosti neposlala. len som pozerala profily. davam si velky pozor kam klikam. dufam, ze tu chybu coskoro odstrania

bloger
12. máj 2023

Nie to sa mi stalo predtým. Také to je ako bežne. Neviem.

autor
12. máj 2023

@lyci stačí otvoriť profil fb a odošle žiadosť
Dnes neotvarat

sylvia217
Autor odpoveď zmazal
Zobraz