Facebook - ľudia, ktorých možno poznáte

ingolita
10. okt 2023

Ahojte..prosím Vás akú mate skúsenosť s navrhmi na priateľstvo na Facebooku?
Jedného človeka mám tam vždy ako prvého, stále tam ostáva a ostatní sa prehadzujú a sem tam naskočia noví. Mám pocit ,že to je asi pravidelný návštevník môjho profilu,môže to byť tak?Keď je vždy prvý, on tam ostáva!

syslik81
10. okt 2023

s navstevnostou to nema nic... proste sa to neaktualizuje..zaklikni ze ho nepoznas... ukazuje s ato ci mate daco spolocne- priatelia,skupiny a podobne ...

tramtada31
10. okt 2023

Môže to byt aj človek, ktorý navstivil tvoj profil, alebo taký, ktory sa blizko teba nachádza, alebo spoloční priatelia

bronkax
10. okt 2023

Mne stačí že na ulici okolo niekoho iba prejdem a už mi ho núka Facebook 😀

katkaseiner
11. okt 2023

fb mal uz aj taky den ze v tvojom mene poslal niekolko ziadosti o kontakt ludom ktorych si na fb nikdy nešmirovala...proste bug...nemoze to byt z jeho strany tiez/?

trema
11. okt 2023

Ja tam mam stale tych istych, priatelov priatelov priatelov mojich priatelov.. a aj ked davam stale xxxxxxxxxxxx.. na dalsi tyzden ich tam mam znova 😬

jaskolka
11. okt 2023

@ingolita to vôbec nie je o sledovaní profilu. stačí, ak ste napríklad spolu v nejakej skupine a obaja ju navštívite v ten deň...A už vám vzájomne môže fb poslať návrh na priateľstvo.
Ja síce fb už nemám, ale viem, ze mi tak bežne hadzalo ľudí, ktorých profil som vôbec nesledovala, ale mali sme spoločných priateľov a spoločne skupiny.

janetinka27
11. okt 2023

@ingolita ahoj, urcite to nema nic s tym, ze si ta pozeral. mne tam nuka ludi od mojich priatelov, zo skupin a ludi, ktorych si ja pozeram.

domkakvet
11. okt 2023

@ingolita ukazuje mi tam takych s ktorymi mam spolocnych priatelov a ak tam mas niekoho stale, tak moze byt aj preto ze navstevujes jeho profil.

ingolita
autor
12. okt 2023

@domkakvet
@domkakvet ja toho dotyčného poznám z videnia, viem,že niečo ku mne cítil a pozrela som na jeho profil asi raz potom ako sa mi začal pravidelne zobrazovať ako prvý v navrhoch...