Euro-markt.sk - skúsenosti

gabigf
3. máj 2023

Zdravím, rada by som sa opýtala, či máte niekto skúsenosť s vrátením/výmenou tovaru v tomto eshope.
Áno, teraz už aj ja vidím, že je to celé zle 😅 keď sa tak lepšie pozerám na ten eshop, takže, áno som sprostá, že som z tade niečo objednala 🤦‍♀️ chcela som rýchlo urobiť synovi radosť 😏
Zaujíma ma len, či sa k niekomu dostali naspäť peniaze v prípade poslania tovaru naspäť. Prišlo nám totižto niečo úplne iné 🙄
Ďakujem za skúsenosti a budem rada ak sa tu nazbierajú a nájdu ich ľudia skôr ako si z tade niečo objednajú, nebuďte ako ja 😅 Čítajte recenzie pred nákupom 🫠

dadapremium
4. máj 2023

Euro markt nikde viac, nedá sa s nimi spojiť, komunikácia veľmi pomalá, a samozrejme, neúspešná...

dadapremium
4. máj 2023

reklamovaný tovar sa u nich v sklade stratil... Takže? Peniaze neuvidíme

gabigf
autor
4. máj 2023

@dadapremium tovar ste reklamovali alebo vracali? 😊 Lebo rozmýšľam, že to vrátim ale keďže som už čo to na nich čítala, potom sa domáhať peňazí bude ťažko, keďže je to nejaká kórejská záležitosť či čo 😅 už som sa s tými peniazmi rozlúčila, neviem či nebude lepšie predať to, čo mi poslali niekde na nete a mať aspon tretinu utratenych peňazí ako posielať to, zaplatiť za poštovné a nakoniec nemať nič 😅

fatimafe
21. jún 2023

@gabigf ahoj...no ja sa tiež pripajam k tym sprostym, co najprv kupia a potom čítajú recenzie ale hlavná vec ze ja na to druhých upozorňujem😬asi nevyriesim nič...kupila som hodinky ktoré nefungujú ako majú a teraz neviem čo robiť. Či ich poslať odkiaľ prišli, reklamovať alebo si; ich radšej nechat
Aj keď nefungujú ako majú..

gabigf
autor
22. jún 2023

@fatimafe ahoj, no tak ja som sa sem aj chystala napísať ako to u nás nakoniec dopadlo ale dáko som si nevedela nájsť čas 🙄 Takže, písala som im mail. Objednali sme magnetickú stavebnicu takmer 200kusovú, niečo cez 100€. Prišla iná, taká s dráhami a guličkami, tiež magnetická, počet kusov sedel ale stojí tak okolo 50€ myslím (u nás sa dá kúpiť len menej kusov takej za cca 35€) a oni takú v ponuke ani nemajú 😅 Myslela som si, že na mail ani nepríde odpoveď, no nakoniec mi ponúkli, že dopošlú 120 kusovú tú, ktorú sme objednávali pôvodne, len teda menej kusov, s tým, že to čo poslali si môžme nechať. Nakoniec sme teda súhlasili a tak aj bolo, prišla ďalšia stavebnica a teda nakoniec má syn radšej tú, čo poslali omylom, čiže sme dobre dopadli 😁 aj syn spokojný aj peňažne to nakoniec dobre vyšlo 😊

dadapremium
22. jún 2023

@gabigf vracala.... Na tretí krát už nepomáhalo nič iba spomenúť obchodnú inšpekciu... Hrozné, ale nakoniec po pol roku vrátili peniaze...

strelko
7. júl 2023

ja ma dobru skusenost,objednala som detom hodinky,načas prišli,funguju,e-mailom mi poslali aj navod na obsluhu....teda zatial o.k.

fatimafe
7. júl 2023

@strelko a ake hodinky ste kupila? Rie co ide do nich SIM karta?

strelko
7. júl 2023

@fatimafe ano tie detske

fatimafe
8. júl 2023

@strelko tieto?

strelko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
strelko
9. júl 2023

@fatimale tusim ano,len my mame take mavomodre s bledomodrym

strelko
9. júl 2023

@fatimafe taketo

fatimafe
9. júl 2023

A tak to su asi tie co mam aj ja, no v ruzovom,ale nemám k nim návod, bwdeli by ste mi prosim poslat čo vám poslali?

strelko
10. júl 2023

@fatimafe poslite mi do ip e mailovu adresu.

hodinky000
27. júl 2023

@fatimafe
@strelko dobry vecer.tiez som ich objednala.tesila sa.pridu zajtra.no po precitani recenzii sa obavam...aspon nieco a co tam funguje?

fatimafe
28. júl 2023

@hodinky000 nedali sa nastavit, bol tam 2hodinovy rozdiel a tiež sa nedali pridať čísla...no šmejd...poslala som im ich späť, teraz čakám na peniaze

strelko
28. júl 2023

@fatimafe nedali? a mali ste tam aj sim kartu s 2G sietou?

strelko
28. júl 2023

@fatimafe aku mate sim kartu od akeho operatora?

fatimafe
29. júl 2023

@strelko skúšala som aj orange aj telecom...normalne sa dalo na ne volať, len neukazovalo kto vola, nakolko sa nedal spraviť zoznam...mala som im poslať ktatke video kde je problem a potom mi napisali ze či chcem výmenu alebo peniaze. Dala som peniaze, poslala som im hodinky späť ako chceli a teraz čakám na €.

lenusik296
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lula781
11. dec 2023

@gabigf dobrý deň a prosím vás aka je ta magnetická stavebnica drží dobre?

gabigf
autor
12. dec 2023

@lula781 dobrý, oproti tej čo máme z lerni slabšie, už by som ju nekúpila, nestojí to za tie ušetrené peniaze, aj tak sme dokupovali ešte z lerni 😅

luuciinkaa11
15. mar 2024

@dadapremium ahoj nepamätáš si akú adresu si mala od nich na vrátenie?

dadapremium
15. mar 2024

to už fakt neviem...

lilamala
24. mar 2024

objednali sme z tade detsky tablet, ktorý vobec nefunguje neustale sa vybija, na reklamaciu nereagovali, 70 eur, ktore sme zaplatili môžem vyhodiť do vody nikdy viac nič od nich sú to podvodníci, ktorí kupujú na čínských stránkach

luuciinkaa11
24. mar 2024

@lilamala ja som im hneď poslala podnet na nový poškodený tovar, že im mam nahrať video na urýchlenie reklámacie, poslala som, potom sa neozvali, písala som im viackrát, nakoniec som im tovar poslala na adresu v reklamacnom liste, tak čakám co sa udeje do 30 dní, ak nie podávam podnet

monickey
22. jún 2024

@strelko dobrý deň, neviete mi prosím poradiť? Tiež mám od nich tie modré hodinky, nabila som ich, zapla a fungujú, ale ani za nič sa mi nedarí prihlásiť SIM kartu (Orange, aj som nastavila 2G sieť na nej)... vkladám ju tam podľa návodu, zapnem hodiny a furt vypisuje, aby som vložila simku, čiže nie je signál

luuciinkaa11
22. jún 2024

@luuciinkaa11 peniaze poslali späť

marhulienka8
14. aug 2024

@monickey Dobrý večer, prosím Vás ako ste dopadli s tými peniazmi? Poslali Vám ich, alebo ste dávala podnet, bo ja som presne v rovnakej situácii ako vy, už tretí mesiac čakám na peniaze. Tovar som poslala späť. Ďakujem