Eshop yoursurprise

bessdonna
30. nov 2023

ahojte baby mile,tu som si zadala objednavku na klucenku fotkou na tejto stranke yoursurprise a platbu som dala ze bankovym prevodom.potom som im napisala,ze cez aku kuriersku sluzbu posielaju,lebo gls nechcem no a ozvala sa nejaka Monique😂a ja sa podvodov tak bojim,tak prosim napiste,ci eshop poznate a ci poslali co ste si objednali.vdaka

anuska3
30. nov 2023

@bessdonna ahoj tento eshop neni podvod,ja mam s eshopom len dobre skusenosti, nebol nijaky problem a uz som objednavala viackrat odtialto

maranco
30. nov 2023

@bessdonna veď si si objednala vo firme v Holandsku, tam majú iné mená ako na Slovensku.

jaond19
30. nov 2023

@bessdonna to bude pravdepodobne chatbot, nie realna osoba. Teraz je tam online Rachel, tiez zrejme len automatizovane odpovede.... inak stranka ma dobre recenzie, hoci trosku divoke ceny... ale tak chapem lebo personalizovane darceky...

bessdonna
autor
30. nov 2023

@bessdonna moc vam dakujem,potesili ste ma❤️

michaelajas
13. dec 2023

@bessdonna ahoj ako prišla objednávka ? Bola si spokojná ?Rozmyslam nad perosnalizovanymi salkami ale som celkom v strese lebo doprava 7€ a 4 šálky s dopravou 60€😅

bessdonna
autor
17. dec 2023

@michaelajas ahoj,objednala som radsej zo slovenskeho eshopu,lebo som posero😂a neviem kolko sa uctuje za prevod do zahranicia z mojho uctu a neposlali k prevodu vsetko

maranco
17. dec 2023

@bessdonna prevod € do Holandska stojí rovnako ako prevod € na Slovensko a prídu za rovnakú dobu. Musíš vybrať SEPA platbu/europlatbu a nie zahraničnú, tá je mimo EÚ.

ktrina
11. feb 2024

@bessdonna dobry den mozem sa opýtať z akej slovenskej stranky ste teda objednavala?