Eshop so štýlovým oblečením

4. apr 2021

Caute kocky, nakolko som sto rokov nenakupovala a teraz su mesiace zavrete obchody a uz nemam naozaj co na seba... musim polustrovat eshopy a risknut ze mi oblecko nesadne. Kvoli nedostatku casu a kvoli tomu ze uz ked aj najdem eshopy kde sa mi oblecenie paci, stale natrafim na uni velkost, ktora mi nesedi. Hladam oblecenie vo velkosti 40-42 (ojedninele kupim aj 44) pripadne L-XL.. vedeli by ste mi poradit s ktorymi eshopmi ste spokojne? Cenovo taky priemer, nehladam najlacnejsie, ale ani prehnane ceny nie som ochotna zaplatit, na znacke si vobec nepotrpim.

Mohli by ste mi napisat aj eshop kde kupujete kabelky/topanky, ale najma oblecenie - tricka, saty, jarne/letne veci, plavky, spodne pradlo a t d . Dakujem moc za pomoc 😊

anabel2341
4. apr 2021

Gate reservéd House synsay väčšinou týchto e-shopov kupujem sú tam pekne kúsky aj celkom dobrej cene

asia83
4. apr 2021

Gate. Nad 35 eur pošta zadarmo, vyhovuje mi, že pri každom oblečení uvádzajú presný rozmer toho oblečenia, to je úplne úžasné.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
betty_image
4. apr 2021

Zalando, Asos, About you, Zara, pozerám aj zľavy, občas nejaký kód, keď sa pošťastí.

marcellka32
4. apr 2021

HM, reserved, Gate

simsalabim
4. apr 2021

Ja mam rada aj Lindex, Orsay a Tchibo. A Bonprix na saty.

rooberta
4. apr 2021

About you mozes objednat aj viac velkosti, to co ti nesadne zabalis do povodnej krabice a posles postou zadarmo naspat, nasledne ti vratia peniaze. Je tam vela znaciek, je z coho vyberat.

evadubekova
12. apr 2021

ahojte babenky , niektora z Vas by nesla objednavat zo SHEIN ?

DAKUJEM

essenceee
25. máj 2021

differenta si neskušala?

mareri
1. nov 2021

oblečenie si kupujeme všade kde to maju, nemam oblubene eshopy a vyberam aj podla ceny a značky

kallanchoe
20. dec 2021

Veľa oblečenia pre seba (po pôrode potrebujem 42alebo aj 44 kvôli prsiam....)aj oblečenie pre rodinu,deti, kabelky,šatky,tašky......kupujem na bestsecret.com....teraz dosť rozpredane,ale je to taký outlet stále majú zľavy....niekedy kabelky za neskutočné ceny....🤷🤣.....registrovať ide len na pozvánku....
Niečo ako about you....chodí to z Nemecka....poštovné často grátis....

https://invite.bestsecret.com/VDX-8B2-4U2?c=sk&...