Eshop s dámskym oblečením

24. feb 2021

Ahojte, neviete mi poradit rozumny eshop,kde by som si mohla v tychto casoch kupit damske oblecenie?
Rozumny v tom zmysle, aby som v pripadeze nesadne velkost vedela vratit.
Dakujem

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzuliennka1
24. feb 2021

bonprix

simsalabim
24. feb 2021

Reserved - dorucenie zdarma a da sa vratit zadarmo kurierom. A Bonprix - platis postovne, ak nie je akcia a postou vracias spat, takze tam nieco potom platis navyse. H+M ma tiez postovne zdarma, vratenie neviem. Lindex postovne zdarma and 25€ tusim, vratenie 60 dni do predajne zdarma, alebo postovne. Tchibo - postovne zdarma, vratenie do predajni zdarma, ked sa otvoria, alebo postou.

zuzuliennka1
24. feb 2021

@simsalabim h&m ma postovne naspat 3.99€ a tato suma bude odratana z penazi, ktore poslu naspat

hettinka
24. feb 2021

Bonprix, vrátenie v pohode.
Vrátiť sa dá úplne všade, pokial objednavas zo slovenskej stránky z klasických obchodov ako reserved, sinsay, bershka, ZARA, Lindex, stradivarius...

majka1921
24. feb 2021

Ja rada objednavam z answear. Ak je objednavka nad 40 eur (co je pri vacsom nakupe oblecenia vzdy;) ) dorucenie kurierom zdarma a aj vratenie kurierom zdarma (kurier u vas vyzdvihne balik s vecami na vratenie). objednavam niekedy aj po 2 cisla, vyskusam a co nesadne vratim. Nikdy nebol problem s vratenim

struhanka
24. feb 2021

Okrem už zmienených máva niekedy poštovné zdarma Mohito a About You.

1aduliatko1
24. feb 2021

ja si objednávam z Orsay, Reserved

lenkakravcova
24. feb 2021

Záleží od toho co hľadáš. Ak väčšie veľkosti, tak tých je dosť na Bonprixe, ak detské kvalitné tak Next, HM, ak dámske dlhšie šaty Dakanur, ak blúzky tak tie mi vyhovujú z Reserved.. Všade niečo. Vrátiť sa dá na každom eshope do 14dni, niekde I osobne na vydajne miesto/predajňu. 🙂

chanel_c
24. feb 2021

Ja rada objednavam z Gate. Vec si vies presne premerat podla cisla, a pri kazdej mas aj hodnotenia od ostanych kupujucich. A ak sa zaregistrujes, zbieras body, mas potom zlavu pri dalsom nakupe.

autor
24. feb 2021

Dakujem vsetkym.popozeram.

alexk12
24. feb 2021

Starstyle síce je to cinak ale za mňa pohoda