Eshop kondela.sk

8. jún 2022

Objednaval niekto z tohto e-shopu? Ako ste boli spokojne? Kvalita ci vzhlad

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenuska9999
8. jún 2022

Taky poľský nabytok

vikicaviki
8. jún 2022

je to lacny nabytok, no posluzil par rokov, bez nejakych problemov. Mam odtial par kusov nabytku, koberce by som si uz odtial neobjednavala, pekne su ale nevydrzali dlho. Dodanie bolo v pohode, islo to ich kurierom.

keytinka136
8. jún 2022

Dodanie rychle. Kvalita asi ako co. My mame gauc, po roku uz miestami vrzga. Ale celkovo spokojnost. A urcite lepsie ako ist do predajne. My sme tak najprv boli, predavacky neochotne, len rychlo predat. Este sa nam snazili nahovorit, ze nemaju dopravu. Tak som ich konfrontovala s tym, ze na eshope ponukaju dopravu zadarmo (ona tvrdila, ze nemaju) a dokonca vtedy este aj so zlavovym kodom. Pustila sa do nas, ze to nie je kamenna predajna. A ked budeme chciet reklamovat, nech jej tam nelezeme. Doslova takto sa vyjadrila. Nakoniec sme objednali z eshopu, keby ale ponukali ten isty gauc aj inde, u nich by som nenakupila.

patka06
8. jún 2022

Objednávali sme skriňu, komodu aj regál do detskej izby - spokojnosť, dodané rýchlo, kvalita v pohode.
Jediný nedostatok vidím v to, že tovar vyložili pred panelákom a musela som zháňať niekoho kto ho vynesie hore do bytu.

animus
8. jún 2022

Absolútne neodporúčam... Ochota na predajni žiadna, presviedčajú človeka že sedačka sa dá vyskladať len v jednom smere, na internete úplne iné info. Po dodaní sedačky bola poškodená na viacerých miestach (koža na operadle bola roztrhnutá v dĺžke 30 CM a to na troch miestach... obal bol neporušený takže takú ju pustili rovno z výroby... ) ochota riešiť problém žiadna, pomohli len vyhrážky, vtedy už sa konečne rozbehla komunikácia.

buberova
8. jún 2022

Ruky preč, od nich nechcem už ani rámček na fotku

radolina
5. apr 2024

Baby nebudem zakladat novu temu kedze je tu tato, zariadujeme si postupne na novo domcek. Neviete ze ako su na tom s tovarom? Myslim ci mavaju vsetko na sklade ako maju pisane.

gabci_gabca
8. apr 2024

@radolina Mne sa zatial nestalo ze by som objednala nieco od nich a nemali to. Ved ked to tam raz maju pisane ze je to skladom tak to skladom je. Akoze v tomto som rada ze sa da na nich spolahnut.

llucciaa
11. apr 2024

áno, mne sa tiež stalo párkrát pri iných eshopoch, že som dala tovar do košíka lebo bol posledný skladom a následne mi prišlo na mail že bol vypredaný a že ma budú kontaktovať pri jeho naskladnení. tu sa mi to teda nestalo a tiež sme kadečo objednávali.

radolina
13. máj 2024

@gabci_gabca @llucciaa No presne kvoli tomuto sa pytam, lebo tiez mam taketo skusenosti. A co konkretne ste objednavali vy? Myslim ci aj nejake drobnosti alebo len nabytok?

beata_k
13. máj 2024

Normalny eshop. Tie iste gauce ma aj sconto. Je pravda, ze nerobia vynos do bytu.

gabci_gabca
16. máj 2024

@radolina Tak klasika nieco do obyvacky, nieco do spalne. Aj lustre a aj nejake drobnosti veru. Nakup sa ti tam oplati.
@beata_k No podla mna Kondela je niekde inde, najma co sa ceny a kvality tyka 🙂

llucciaa
23. máj 2024

@radolina my sme zariaďovali obývačku a ešte aj terasu s nábytkom od nich. no a samozrejme nejaké tie doplnky ako kvetináčiky či potreby do kuchyne alebo svietidlá sa tiež pritrafili 😅 ja mám rada keď môžem takto všetko vybaviť na jednej stránke a príde mi to naraz.

gabci_gabca
28. jún 2024

@llucciaa Presne toto aj ja povazujem za nesmierny komfort ked sa nemusim nahanat po obchodoch a hladat kde je co lacnejsie a krajsie. Nemam na to ani cas. Je to fakt vyhra ked najdes overeny kvalitny obchod ktory ma svoj eshop a myslim ze tam najdes vsetko na co si len spomenies 😅

radolina
2. júl 2024

@gabci_gabca @llucciaa Takze dost velky vyber sortimentu. No ja to mam tiez tak rada ked to vybavim vsetko hned naraz. A v pohode to prislo vsetko v jednej objednavke? Nebol nejaky problem s dopravou?

llucciaa
18. júl 2024

@gabci_gabca @radolina zalezi aj od toho kolko si toho objednas a co. tam sa potom uz aj cena dopravy odvija. ale myslim si ze ked mas napriklad kuchynsku linku a nejake kvetinace alebo doplnky do domacnosti tak ti to pride vsetko naraz lebo aj ta dodavka nie je nekonecna 😀

gabci_gabca
31. júl 2024

@radolina S dopravou sme nemali ziaden problem. Vsetko prislo do dvoch dni. Teda samozrejme to co bolo skladom. Toto bolo fakt expresne dorucenie, lebo objednala som v pondelok a v utorok mi volal kurier ze v stredu mi privezie objednavku. Bomba!

radolina
27. aug 2024

@llucciaa @gabci_gabca tak sme nakoniec objednali ako prve novu detsku izbu 🙂 bolo to presne ako ste hovorili. nabytok nam prisiel do dvoch dni a cez vikend sme sa zabavili skladanim a montovanim 🙂 nastastie to nebolo vobec komplikovane ani pre mna :D

llucciaa
28. aug 2024

@radolina super 🙂 ako verim ze to pri tej detskej izbe neostane :D aspon poznam podla seba, najradsej by som furt nieco zariadovala a dizajnovala a prerabala :D inak teraz ste aspon vyuzili tu skolsku akciu co tam maju to sa oplati 🙂 konieckoncov co som si vsimla tak mavaju podchvilou nejake vypredaje alebo nieco.

iren88
3. sep 2024

Tiež mám skúsenosť s týmto eshopom 🙂 A môžem povedať že zatiaľ nesklamal ani v doprave ani s výberom nábytku či doplnkov 🙂

gabci_gabca
17. sep 2024

@radolina Tak to mam radost ze som mohla poradit a este aj dobre 🙂 Aj mate v plane pokracovat s rekonstrukciou dalej ci zatial izba stacila 😀 @llucciaa ani nehovor to manzel sa chyta za hlavu ked vidi ze pozeram nabytok v takychto akciach 😀
@iren88 tiez hovorim ze sa tam da fkt kvalitne dobre a lacno nakupit co clovek potrebuje 🙂