Eshop Kaufland

christina777
14. nov 2023

Ahojte,máte niekto skusenost s e-shopom Kaufland?chcela by som objednať malému hrací stôl ale neviem ci mi to príde..máte skusenosti niektora?

traktor
14. nov 2023

objednavala som 2 x teraz v kratkej dobe, vsetko mi prislo rychlo a v poriadku

princeznaaa12345
14. nov 2023

Tiež mám dobré skusenosti. Len niekedy je poštovné drahšie ako výrobok

christina777
autor
14. nov 2023

@traktor dakujem za odpoved vyskusam teda lebo som pozerala recenzie a dost som sa obavala či ist do toho
@traktor

christina777
autor
14. nov 2023

@princeznaaa12345 dakujem za odpoved postovne mi ukazuje zadarmo skor som sa bala ci mi to oride...

lucyluska
14. nov 2023

@christina777 kupila som nedávno elektrický vozík, všetko v poriadku. Aj keď som chcela vrátiť tak vybavili hneď kuriéra zadarmo. Potom mi aj volali, spokojnosť.

olimuc
14. nov 2023

Su spolahlivy, objednala som iphone a za 4-5 dni prisiel.

misa123451
14. nov 2023

@christina777 ja som si objednavala zabrany na postel aprisla informovali mailami aj v aplikacii sa da sledovat zasielka cca do 4 dni som to mala doma spokojnost

princezna_bosorka
16. nov 2023

objednavali sme zopar veci, prislo v poriadku, co bolo objednane, ale na niektorych veciach bolo vidno, ze to nie je ziadna extra kvalita, uplny basic ako sa len dalo (napr. zabrany na postel sa s monkeymum nedaju ani porovnat, zabrana do dveri /ako keby dverka na psa/ je tiez dost tenka, na prvy pohlad labilna/). Inak ok.

figurka1985
5. apr 2024

@christina777 ahoj. Prosim , podelis sa so skúsenosťou s týmto obchodom? Ja chcem objednať z Kauflandu lezeckú kupolu costway, a váham, či mi to príde,či nie .. či naozaj príde to,čo si objednám. Prosím, napíš mi, či si spokojná s tovarom a či to prišlo včas. Ďakujem krasne

tinqua
5. máj 2024

@figurka1985 ahoj objednavala si to? Chcem kupit to iste na zahradu len teda neviem ci to je ok...ďakujem

figurka1985
17. máj 2024

@tinqua ešte nie. Stále ju mám v košíku. Ale otvorili nám tu neďaleko park so super preliezkou,tak váham,či sa to oplatí u nás.... Už si to objednala?