Erika fashion - výzva na úhradu nevyzdvihnutého balíka

6. aug 2024

Baby mate skusenost? Obj som od nich saty kedze som nevedela, ze je to Cz eshop na saty som cakala hadam aj viac ako tyzden ked mi uz boli na nic. Napisala som im, ze ich preberat nebudem kedze dosli po oslave a su drahsie preberat uch zbytocne nebudem. Ta oani mi odpisala ze ich to mrzi, ze ok..Po mesiaci mi napisali mail ze chcu aby som im zaplatila 5€ skodne mate skusenot? Piste TIE co nate skusenot! Dik moc

natalienka12
6. aug 2024

Nieco si si objednala, uzavrela kupnu zmluvu. Eshop mal predsa naklady na odoslanie tovaru.

gejb
6. aug 2024

Iné skúsenosti ti nepomôžu, precitaj si ich obchodné podmienky ci to tam majú uvedené.

3009
6. aug 2024

Veď samozrejme, že chcú, aby si im zaplatila poštovné za spätnú zásielku.

banalu
6. aug 2024

1 minuta hladania

martul
6. aug 2024

Je to ok, čo od teba chcú, mali s tebou nejaké náklady, museli zaplatiť prepravu a ty si balík odmietla.
A teda to vôbec nie je dlhá doba čakania. Objednávala si to na poslednú chvíľu tak sa nečudujem, že to nestihli prísť.

asocial
6. aug 2024

Tak týždeň ozaj nie je veľa... Mali náklady s balnym, platili poštu. Z tvojej strany sa mi to zdá byť neskutočná drzosť. Skús si predstaviť opačne - ty si podnikateľ, niekto si od teba dačo objedná. Pošleš mu to na dobierku, máš s tým náklady. Človek nepreberie balík, za ktorý si ty zaplatila poštovné kuriérskej spoločnosti. Bolo by ti to jedno? Jasné, že keby si bola podnikateľ v štýle mall, Nay, sinsay, ktorí toho predaju až až, ale keby si bola malý podnikateľ, tak nie

martul
6. aug 2024

Ani si nečítala podmienky, že? Lebo to aj slepý vidí, toľko čo si písala sem dotaz už si to mohla nájsť.

autor
6. aug 2024

@martul prestan

autor
6. aug 2024

@banalu dakujem prehliadla som to

autor
6. aug 2024

Nuz preco az po mesiaci pisu

ajko2011
6. aug 2024

Lebo bol koniec mesiaca a robili uzávierku?

autor
6. aug 2024

@ajko2011
Aha wauuuuuuu

koniarova
6. aug 2024

Bože zaplať 5 eur a nerieš. Chybu si urobila ty,tak sa k tomu postav zodpovedne.

lakebabe
6. aug 2024

Ja som tiež od nich raz objednala zimnú bundu a kým prišla som ju videla u Vietnamcov za polovicu. Kvalita handra . Napísala som im , že nech si ju nechajú, medzitým poslali neprevzala som. Tiež chceli 5 eur napísala som im, že im nič nezaplatim a už sa neozvali . To bolo pred 4 rokmi. Sami mame eshop a s nezaplatenym prepravnym zial eurobia nic . Pre 5 eur sa s tebou nebude dotahovat. Zaplatila by som jej to keby som nezistila, že predáva handry z Číny za desaťnásobky, chvalabohu som mala ušetrenu robotu s vrátením
Sama ona pani majiteľka mi minule vybehla niekde na videu, že majú straty v tisícoch mesačne ne neprevzatych dobierkach, lebo sa im vracajú stovky zásielok .

martul
6. aug 2024

S čím mám prestať? Odpovedať na tvoju otázku?
Máš to napísané v ich podmienksch, zaplať a vybavené.

mamamasama
6. aug 2024

Veď ak nechceš, tak neplať. Ja by som tiež bola naštvaná, ak by mi šaty prišli neskoro. Neboj. Kvôli 5€ na teba exekútora nepošlú. A Erika fashion je kapitola sama o sebe. Šaty zo Shein a Aliexpresu.

kris_tin257
6. aug 2024

@mamamasama s týmto musím súhlasiť. Hlavne v podmienkach nikde nie je uvedená suma, ak by napísali zaplaťte 10€ tak zaplatíte 10€? Hmmm

evcagabi
6. aug 2024

Ja by som ju blokla ak mala garanciu dodania do urciteho datumu a nestihla

autor
6. aug 2024

@koniarova ved sa stalo tak co sa rozvasnujes

autor
6. aug 2024

@mamamasama no prosim dik za nazor

autor
6. aug 2024

@lakebabe aha chapem no banda takze nemam za cim lutovat

lakebabe
6. aug 2024

Nemáš minule som videla video od jednej kocky co tam objednala 5 rovnakých šiat pre družičky to bola tragédia to ako keby nasla v čínskom trhovisku

autor
6. aug 2024

@lakebabe a preto aj tak dlho nechodili zrejme cakali na trajekte z Ciny😬

blonde_bella
6. aug 2024

Nie, nemusíš nič platiť.
Máš právo balík neprevziat.

darinelainey
6. aug 2024

Ja sa nečudujem polovici eshopov že zakázala dobierky lebo väčšinou je zodpovednost ľudí 0 bodov. Z Erika Fashion som za posledné obdobie objednala naraz asi 10 šiat, z toho 7 som vrátila, priplatila som si trápne dve Eurá alebo koľko za jednoduché vrátenie, skúsenosť s nimi dobrá peniaze poslali späť. Niektoré šaty kvalitatívne lepšie niektoré horšie, povedala by som pri nich že koľko človek zaplatí taký tovar dostane.