End-to-end šifrovanie na messengeri

maminabobo
30. jan 2024

Ahojte, vie mi niekto poradiť ako zrušiť tajnú konverzáciu(end-to-end šifrovanie) na messengeri pri jednej konkretnej osobe?

wade
30. jan 2024

Neroyumiem, co presne mas na mysli. End to end sifrovanie zabezpecuje, aby spravy vedeli precitat iba koncove strany. Nevidi (nevie to rozlustit) to ziadne provder internetu, proxy servera, VPN siete, atd.

maminabobo
autor
30. jan 2024

@wade mam zapnutu en to end komunikaciu s jednym clovekom a on odo mna nedostava spravy...poslem a nepride mu. Neskor ju nevidim uz ani ja.

wade
31. jan 2024

Nemyslim, ze to s tym suvisi. Toto je standardne nastavenie (nevies to vypnut). S kazdym mas e2e sifrovanu komunikaciu.

sandra19860
31. jan 2024

Ja zatiaľ nemám so všetkými ,ale minule mi to ukázalo pri jednom používateľovi , s ktorým si píšem a včera zase u ďalšieho...

maminabobo
autor
1. feb 2024

@wade no veru to asi nesúviselo. Zmizla mi spáva ktorú som poslala a neprišla ani prijímateľovi. A e2e mi ukazuje iba pri tomto jednom človeku, preto som si to s tým nejako spojila. Ale ked som už kolo toho prečítala všeličo, tak som pochopila, že to s tým nič nemá. Neskôr už správy fungovali....Ďakujem za rady

banderaska29
1. feb 2024

asi mas na mysli zapnutu tajnu konverzaciu. tu spravy miznu do 4 minut 🙂

banderaska29
1. feb 2024

tajna konverzacia je osobity chat. v praxi máš štandardne spravy na messengri a ked chces jednej osobe napísať niečo tajné, klikneš na nastavenia daneho profilu a das možnost tajna kovnerzacia, a tebe sa otvorí osobité okno. toto jednoducho vymaž a vrat sa naspat ku standardnemu chatu.

akotovlastneje
3. feb 2024

@maminabobo Choďte do nastavení msg, mate asi zapnuté "miznuce správy". Vypnite si to. Aj mňa to zbytocne rozčuľuje. To, čo predtým automaticky fungovalo už nefunguje... Dajú sa vyhľadávať aj staré konverzácie, ale tiež cez nastavenia msg, je to komplikovanejšie...

bubu1111
4. feb 2024

@akotovlastneje môžem sa spýtať akým spôsobom sa dajú hľadať staršie konverzácie, ďakujem

oli1271
5. feb 2024

Poradíte mi ako vypnem tajnú konverzáciu prosim🙏nechce mi videa posielat

oli1271
5. feb 2024

@maminabobo aj ja s tým potrebujem pomoct

terka94
6. feb 2024

@oli1271 ani mne 🙄

sara166
13. apr 2024

Ahoj vedel by mi niekto pomôcť ako vypnúť zrušiť to zašifrovanie správ na messengeri prosím 🥲

fido69
13. apr 2024

@sara166 Veď sa ti tu píše - End to end šifrovanie sa NEDÁ vypnúť. Je to pre tvoju ochranu a bezpečnosť. Ak ti niečo nefunguje, tak problém hľadaj inde. 😉

kasanderova
14. máj 2024

Mne to už na viacerých ukazuje END-TO-END a neukazuje mi všetky správy od začiatku ako robím takto robím abo spekulujem neviem ako to odstrániť a aby boli všetky správy od začiatku až do konca