E-shop blancheporte.sk

hebba25
8. máj 2024

Ahojte, máte prosím skúsenosti s týmto eshopom?
Ďakujem

simona1998
8. máj 2024
hebba25
autor
8. máj 2024

@simona1998 no podľa týchto recenzií som asi donakupovala 🤔

simona1998
8. máj 2024

@hebba25 príde mi to ako nekvalitny tovar z činy a následne predávanie ďalším ľudom cez tento web 😒tak radšej nie 😆

bebemonika
8. máj 2024

@hebba25 ja som kupovala, bola som spokojná, ale bolo to ešte pred Covidom, tak neviem.

hebba25
autor
8. máj 2024

@bebemonika áno, z tých rokov som našla ešte fajn recenzie, ale teraz teda nič moc.

maja2233
8. máj 2024

Ahoj, ja stadial objednavam a zatial som nemala nikdy problem. Niektore veci krajsie ako na obrazku, ine taky priemer 🙂

suzitok
8. máj 2024

Ahoj, ja som od nich objednávala dlhé roky, este ked e-shop ani nemali a fungovali iba na zaklade predaja cez katalog. Nikdy ziadny problém nebol. Bola som spokojna aj s kvalitou. Ta sa ale trochu zmenila za posledné roky, je to tak 50:50. Ale vyslovene sklamana som nikdy nebola.

dorota111
1. jún 2024

@hebba25 Pri zľavách v konečnom dôsledku veľmi malý a obmedzený výber...väčšinou neplatí zľava na výhodné ceny, zľavnené veci a zostávajú len zľavy na drahý tovar, ktorý v konečnom dôsledku nie je až taký výhodný, aby som ho naslepo prípadne za dvojité poštovné pri prípadnom vrátení objednávala. Aj napriek tomu, že majú pekný tovar, neobjednávam. Už to nie je to, čo bývalo.

dorota111
1. jún 2024

@dorota111 ešte som zabudla...niekedy boli napr. šaty za cca.30€. Pri 40% zľave to bolo celkom fajn.
Dnes sú ceny za podobné šaty asi v rovnakej kategórii skoro všetky za vyše 50€. A zľavy 30% pri kúpe 3 vecí a ďalšie obmedzenia...

tryznova
10. júl 2024

Určite neobjednavat. V minulosti som objednávala veľa a bola som spokojná ale posledné 3 objednávky úplné handry. Oblečenie po vypratí mení tvar, tričká roztahane a veľmi zle sa zehli. Lacné handry za vysoké ceny a mazu recenzie k produktom