Dôvera - aplikácia

27. nov 2023

Ahojte. Chvela by som sa niečo spýtať. V aplikacii dôvera mi svietil nedoplatok za obdobie jedneho mesiaca v auguste, kedze mi skoncila z jednej výšky a prechádzala som na druhú. Nevedela som presne ako to funguje keďže v tej aplikácii som moc nefungoval😃. Ked som si zadávala platiteľa tak som si nebola istá, čo mám dať tak som dala, že štúdium ale nezdalo sa mi to lebo chodím normálne (nechodím na externé), ale iná možnosť tam nebola, mala som nahrať potvrdenie ktoré mi v ten den bolo aj skontrolované a nič sa nedialo. Prešiel mesiac a zase mi v aplikacii svietilo ze mam za minuly mesiac nedoplatok, že kto bol platiteľ a potom som si všimla, že nižšie je nezaopatrené dieťa, tak som zadala teraz to a aj som dala potvrdenie o škole. Myslíte, že bude nejaký problém za to predošlé, keď som dala že externé? Nikde mi nič nesvieti, že niečo dlžím alebo, že je niečo zle. Neviem teraz či to mam pre istotu riešiť alebo kašlať na to. Pretože za obdobie minulého roka, keď som študovala na inej výške mi svietilo, že to obdobie som bola nezaopatrené dieta, čiže mi to platil štát. Chcem sa len spýtať, že či to treba riešiť, keď mi to skontrolovali a nič mi nevolali ani nič, že sa im nezdá

ovaaa
27. nov 2023

Ja by som zavolala do dôvery namiesto vypisovna na MK.

trgypadl
27. nov 2023

Zavolaj, alebo chod osobne. Mne napriklad kvôli 7 dnom neprišla vyzva ani po rokoch

autor
27. nov 2023

Lenže mne neukazuje nič, mam to normalne potvrdené, chcela som len vediet, či to treba nejak zmenit to obdobie, ked to je vlastne uz vybavené v aplikacii

autor
27. nov 2023

Uz je to “uhradené” alebo ako to povedat

klaudscha11
10. sep 2024

Neviete prosim, ako dlho trva, kym sa mi prida do aplikacie preventivna prehliadka? 🙂 ci to vobec stihnut zaevidovat tento rok 😀

ufatess
11. sep 2024

@klaudscha11 Viem, ze minuly rok to trvalo aj nejake dva mesiace tusim, ale pridalo sa to tam. Tento rok som uz na preventivke bola a pridalo ju tam skoro hned. No je to uplne individualne a teda zalezi to od roznych veci.