Doručovanie z Aliexpressu

7. dec 2022

Strašne som vytočená, asi ste si všimli, že niektoré balíčky chodia od kurierskej spoločnosti..najviac ma vytočilo to, že jeden krát, čo som nebola doma, mi volal kurier, bez žiadného oznámenia, že dobrý nechám Vám to pri vchode…NA ZEMI a ja mu hovorím že vchod je otvorený nech mi to nechá na takom stolíku kde máme noviny…samozrejme nie nechal to vonku na zemi a nesral sa ďalej..ale povedala som si že ok, nejaký ,,super“ kurier…a teraz som už očakávala, že mi príde balík, v aplikácii ukazovalo, že má prísť dnes, tak som čakala aspoň na telefonát, ale nie. Volal asi len susede a tej dal môj balík a mňa o tom ani len neinformoval..Stalo sa vám niečo podobné ale to len ja mám takéto štastie 🙂

tamarkissova
7. dec 2022

Napíš na neho sťažnosť, robia si tí kuriéri čím ďalej tým viac. Ja chápem že sú Vianoce a majú toho veľa, ale aspoň do schránky to hodím a nie cudzej osobe dať balik🤦🏽‍♀️ja by som mu zavolala a strašne vynadala 😃

autor
7. dec 2022

Ešte podotknem, že zo Sheinu, mi taktiež nikto nevolal a tá istá suseda mi potom zvonila a dala balilk, preto som z toho tak vytočená, že mi je z toho až nepríjemne…

autor
7. dec 2022

@tamarkissova Presne tak…toez chápem, je to o hubu robota, ale toež si myslím, že neni normálne nechávať balipk ktorý nevážil ani kilo, pohodený na zemi vonku, kde to mohol ktokolvek ukradnuť, alebo odfúknuť..ešte by ma zaujímalo, čo by robili keby tam mám nejakú drahú vec a nič si tam nenájdem 🙂

tamarkissova
7. dec 2022

No na tvojom mieste by som napísala sťažnosť a jemu vynadala a aj nemu povedz že sa budeš na neho sťažovať keď to urobí ešte Rat

autor
7. dec 2022

@tamarkissova keby mi aspoň dnes volal..no uvidím do tretice..očakávam do vianoc tiež odtiaľ balík..im to otrieskam o hlavu keď ma zas vytočia

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marieta777
7. dec 2022

Ja tomu nechápem žila som v zahraničí a bla bla to už poznáte , že to je iné , ale naozaj je to iné , ja nechápem prečo tu na Slovensku nič nefunguje