Dobrý film v angličtine so slovenskými alebo českými titulkami

mogaa
21. okt 2021

Kto mi vie poradiť dobrý český film ale so slovenskými alebo českými titulkami?

1bambinko1
21. okt 2021

titulky by sa mali dať nastaviť, nie? len skús uviesť aspoň žáner, lebo pojem dobrý film je dosť všeobecný.

sisa_s
21. okt 2021

Knives out 🙂

mogaa
autor
21. okt 2021

@sisa_s a prosím ťa s českými alebo slov.titulkami?

mogaa
autor
21. okt 2021

@1bambinko1 len idú mi tam nastaviť titulky len v angline keď ej to anglický film...ja by som to potrebovala titulky po slovensky alebo česky

mogaa
autor
21. okt 2021

@sisa_s našla som , dakujem, večer pozriem....

jana_eyre_2
22. okt 2021

My si platime aplikáciu kodi odkiaľ pozeráme všetky filmy, daju sa tam stiahnuť aj z titulky.com titulky a tak určite nájdeš aj slovenské k českému filmu.. mne sa napr.pacil český film "úsměvy smutných mužů"

lucka2202
22. okt 2021

@mogaa Little women na Netflixe som vcera pozerala a bolo to velmi pekne. Anglicky a ceske titulky.

jana_eyre_2
22. okt 2021

Inak čítam si nadpis a text tak teraz rozmýšľam - či chces anglický, alebo český film?

najk
22. okt 2021

My si platime stranku ororo.tv Tam je 6000 filmov a 2200 serialov v anglictine a vacsina z nich ma aj ceske titulky.

aurorastone
22. okt 2021

Trosku sa biju nadpisy autorky a adminov 😁😁😁... Lebo zahraničných filmov s sk a cz titulkami je brutus veľa, ale českých filmov ktoré by obsahovali sk alebo cz titulky asi bude pomenej no

mogaa
autor
22. okt 2021

@aurorastone mal to byť anglický film teda film po anglicky s cz titulkami......😉 učím sa po anglicky, tak aby som tomu čo hovoria aj správne porozumela😉

karamel
22. okt 2021

@1bambinko1 Kym nas vražda nerozdeli

mogaa
autor
22. okt 2021

@jana_eyre_2 neviem prečo mi to prepísali.....včera to tam bolo napísané zrozumiteľne...mal to byť anglický film resp.film po anglicky s českými alebo slovenskými titulkami🙂

dankanka
23. okt 2021

@mogaa pre ucenie ti viac pomoze anglicky film s anglickymi titulkami..