Dedoles zľava

ivaa_
18. apr 2021

Máte niekto zľavu na Dedoles ? 🙂 DAKUJEEEEM

janinah
18. apr 2021

Však si urobte dáku skupinu na tie zľavy,to už dosť otravuje všade tie zlavy pýtanie.

saganka
18. apr 2021

@ivaa_ VSZP25

ivaa_
autor
18. apr 2021

@janinah myslím , že tu je oveľa viac hovadín ako pýtanie zľavy 🙂 nechápem , ked ma niečo nezaujima alebo nechcem a nemám čo na to povedať tak tú diskusiu ani neotváram , neviem prečo si kazíš nedelu 🙂

ivaa_
autor
18. apr 2021

@saganka dakujem <3

janinah
18. apr 2021

@ivaa_ nekazím....len asi nikomu ani tebe nanapadlo,že taká skupina by bola prehladná..a ja dúfam,že každá prosba o zlavu neskončí ako nový diskusný príspevok,dosť je toho na stene na každej stránke...ten tvoj som otvorila s cieľom,že sa možno dozviem niečo o kvalite dedoles výrobkoch...a ups zas je to len o zľave...

ivaa_
autor
18. apr 2021

@janinah mne tu tiež každý deň vyskočí 80 príspevkov o tom či je na teste duch :D a nereagujem na to 🙂

lubka73
18. apr 2021

@janinah ved je skupina, len si ju treba najst a urcite tam najde aj zlavy
https://www.modrykonik.sk/group/4587/

@ivaa_
30% na vsetko UPAP1
33% na detsku kolekciu UPAP2

janinah
18. apr 2021

@lubka73 som ju nehladala predtým,lebo to nepotrebujem,keby áno,tak si to zistím

lubka73
18. apr 2021

@janinah jasne , ze ak ti nie je treba nehladas, ja som hladala , lebo som objednavala spotissimo a som sa dozvedela , ze oni zlavu nedavaju, preto o nej viem a ak mam nejaku zlavu tak ju tam aj dam ,nech pomoze niekomu inemu , cize teraz ked nieco objednavam najprv si pohladam ci nie je nejaka zlava 😉 a to najst som nemyslela na teba 😀

asia83
18. apr 2021

Dámy, nehádajte sa. Tie škaredé ponožky vám za to nestoja. 😉

petenka83
11. júl 2022

@saganka dakujem, ešte funguje