Deagostini audio rozprávky - zrušenie predplatného

katarinkapetko
6. feb 2023

Ahojte chcem sa opýtať neviete mi poradiť ako zruším predplatné? Neviem sa k tomu nijako dopracovať ani cez ich stránku. Ďakujem

lucia85p
6. feb 2023

@katarinkapetko Treba si tam zavolat, oni to zrusia

marfikchov
6. feb 2023

Jednoducho som zrušila platbu cez PayPal. A hoci ešte posielali výzvy na uhradenie, už som nič neplatila

katarinkapetko
autor
6. feb 2023

@lucia85p skúšala som ale vždy mi to zruší bez akej kolvek odozvy

katarinkapetko
autor
6. feb 2023

@marfikchov ako zrušila cez PayPal prosím ťa skús presnejšie napísať 🙂

saxana000
6. feb 2023

Mailom cez zakaznicke centrum.musis napisat zakaznicke cislo co mas na fakture meno adresu ziadam o zrusenie predplatneho.kazdy mesiac je to zakaznicke cislo v tom papieri co pride s knihami v tvare skpw0000.... do 3 dni je zrusene.ale vzdy to.musi byt az par dni po uhradeni poslednej zasielky inak im bude svietit neuhradene a nevybavia to.mozes aj zavolat ale stale su obsadeni...

marfikchov
6. feb 2023

@katarinkapetko však v PayPal som zrušila platbu, vždy mi tam raz za mesiac stiahlo platbu a prišli knihy. Onoho času som sa to tu tiež pýtala, ešte to mám aj na stene, ale konkrétnu odpoveď som nedostala, tak som skúsila a bolo. Jednoducho neodišla platba, neposlali knihy.

katarinkapetko
autor
6. feb 2023

@marfikchov pozerala som ale paypal nemám nastavené v mobile lebo som menila mám nový takže nemám tam čo zrušiť

marfikchov
6. feb 2023

@katarinkapetko však odkiaľ ti sťahuje platby? Či platíš šekom?

katarinkapetko
autor
6. feb 2023

@marfikchov z účtu

lucia85p
7. feb 2023

@katarinkapetko ja som im volala uz viackrat a vybavili ma, ak to nepojde inak, skusila by som aj mail.. mailom som im pisala tiez - reklamaciu a vybavili ma, poslali novu postavicku aj reprak (ten som ani nepytala, iba postavicku som mala pokazenu). Cize reaguju aj na tie maily

katarinkapetko
autor
15. feb 2023

Ďakujem nepodarilo sa mi dovolať ale zrušila som to cez mail. 🌺

sandra151
27. aug 2023

Žienky koľko to stojí?

lenkathony
20. feb 2024

Ahojte, kto má k dispozícii audio čarovne knihy Disney - d agostini , figúrky a reprák a chce to predať? Odkúpim ..