Dá sa zistiť, že kto pozeral môj profil na Facebooku?

24. jan 2024

Ahojte prosím vás da sa niekde na FB pozrieť kto mi pozeral profil? Ďakujem

yvanielka
24. jan 2024

Ano klikneš si na svoj profil, ideš do podrobnosti o profile to rozklikneš a potom tam uvidíš presný zoznam profilov, aj čas a počet koľko x si klikli na tvoj profil

yvanielka
24. jan 2024

Ale nie, všetci čo ste dostali práve infarkt, nie našťastie sa to nedá 😀

blondinka95
24. jan 2024

Neda. Ale v návrhoch do priateľov tu niekedy ukazuje toho kto si ťa prezeral. Odkusane

autor
24. jan 2024

@blondinka95 počkať tie návrhy su ľudia co si pozreli moj profil alebo ja ich?

autor
24. jan 2024

@yvanielka ja mužovi stále tvrdím že sa to nedá, ale on ma stále presviedča o tom, že sa to dá 😂

blondinka95
24. jan 2024

Určite nie všetci, veľa z nich je kvôli spoločným kontaktom. Ale keď máš návrh niekto s kým nemáš žiadnu konekciu tak si ťa pravdepodobne pozeral

hiro
24. jan 2024

@yvanielka No. Ja si to viem predstavit viacerymi sposobmi - 1. tam mat odkaz - kto klikne tak ta externa stranka sa pokusi ziskat id profilu kto na nu prisiel 2. ak sa to da, to som nepozeral - mat nieco pripnute hore v prispevkoch co by tahalo nejaky externy obrazok - a podobne sa dostat k udajom kto ho tahal.

janai1
24. jan 2024

No tak keď je muž taky múdry tak nech ti povie ako 🤦‍♀️

ibatanecnica
24. jan 2024

a mne je to jedno. Nemám tam žiadne fotky, žiadne súkromné info. Som tam iba kvôli súťažiam, tak nch si pozerá kto čo chce a kto chce prezerať cudzie profily, môže si založiť nejaký fake profil a zneho pozerať koho chce a ten druhý nezistí kto je za tým.

ibrunova
24. jan 2024

Nedá sa to, ale napriek tomu je ideálne mať veci zabezpečené tak, aby tvoje fotky nevidel každý, kto na tvoj profil klikne.

katka2602
24. jan 2024

Akosi nerozumiem, aj keby to ukázalo tak čo? FB mam nastavený len pre priateľov, fotky väčšinu len pre seba a niektoré aj pre priateľov, zoznam mojích priateľov vidim len ja . Klikne na profil a neuvidí v podstate nič. Alebo mam naháňať muža, že mu nejaka žena klikla na profil XY krát? Aj keď chudák za to nemôže? Alebo sa bojíte, že niekto zisti, že ste ho hľadali po FB 🙂

autor
24. jan 2024

@katka2602 nic som také nepísala a ani si to nemyslím... moja otázka bola stručná, nič ku tomu iné som nepísala... jednoducho prišla s mužom taká téma tak sa ma pýtal ako to je, lebo chlapi v práci to rozoberali... Aký mali dôvod nato, ja netuším...

bloger
24. jan 2024

Nedá sa to vôbec.

marsmykkok
24. jan 2024

@blondinka95 nemyslím si. Dáva to návrhy aj z iných stránok, často môžeš napríklad s tým človekom niečo riešiť anonymne pracovne, pozrieš si web nejakej firmy a je to jeho firma a je on majiteľ a ani to nevieš a tak. To koho môžeš poznať podľa mňa ťahá aj z iných stránok a zdrojov, neznamená, že človek s ktorým nemáš spoločných priateľov a navrhuje ti ho si ťa pozeral.

blondinka95
24. jan 2024

@marsmykkok nehadam sa. Ale keď si teraz vyhľadaš Jožko mrkvička a navštívis jeho profil je veľká šanca že mu ťa ukáže.