Čo si myslíte o tomto videu?

24. júl 2024

https://www.instagram.com/reel/C9u3OYLq3__/?igs...
Čo si o tomto myslíte ? Ja mám na FB par kde je moja dcéra. Na instagrame nie ale občas niečo dám do príbehu a to si potom ukladám. Skôr pre seba, rada si to spätne pozerám. Ale teraz by som to najradšej všetko vymazala a už nikdy nič nepridala. Ako to máte vy ?

zuzana9393
24. júl 2024

Osobné sa čudujem, keď ma niekto potrebu všetko vešať na FB. Ak sa chce chváliť, väčšinu ľudí to nezaujíma. Skôr je to otravné. Tiež mám jednu kamošku, ktorá dáva na net denne foto deti. Ako ich ľúbi, je stastna atď. ved ja jej to prajem, ale načo to robí?... Najlepšie keď maličkým deťom gratuluju na FB a vyznávajú lásku 🙈 akože naco? Čo si to to dvojročné dieta pôjde prečítať? A nahé foto, tak to je už úplne psycho.... Akože aj toto video je možno trochu pritiahnuté za vlasy, ale zase tá umelá inteligencia dokáže kadečo. Ja foto nedávam Max mám rodinnú foto na profilovka.

hederamonstera
24. júl 2024

Vsetko s mierou, ano je pravda, ze raz sa nam to moze vypomstit, vladam sa neda doverovat (historia to krasne ukazuje ako lahko vedia ovplyvnit mienku ludi, ktori sa zmenia na zvery), preto ked uz ma chut clovek nieco pridat na net, tak s rozumom.
Ono ani nemusis pridavat veci na socialne siete, staci, ze to mas uz v mobile s internetom, takze tiez sa treba zamysliet, ci treba vsetko fotit a natacat, ci nezit v pritomnosti a vychutnat si ten dany moment, ktory by si inak sledovala cez mobil a pochvalila sa celemu svetu…
Z videa nepanikarim, skor sa budem zameriavat na moje deti, ked budu v online svete, aby som im vsetky nastrahy vysvetlila

dadka1997
24. júl 2024

Nikde nič nepridávam je to pre mňa moc desivé

0silvia0
24. júl 2024

@zuzana9393 ved to aj sem davaju na kona, ze gratuluju malym detom tu na stene a vyznavaju lasku. Tiez som to nejako nepochopila.

lenkasarka
24. júl 2024

Úplne sa stotožňujem s každým slovom vo videu

30katrusa40
24. júl 2024

@0silvia0 mne sa zdá že ľudia viac žijú online svete než v realite

btus
24. júl 2024

čo tam je? mne vyhodilo len názov anjelske kamene

mimka1402
24. júl 2024

Pre mňa je v tomto mimo "anjel", ktorý už od narodenia dieťaťa necelé tri mesiace ma dieťa a pomaly tristo fotiek na mk. Nepríde mi to vôbec ok, aj som sa k tomu už vyjadrovala v dobrom zmysle, že takto môže uškodiť dieťaťu a berie mu možnosť svojej integrity od malého bábätka. Všetci na mk vedia detaily jej rodiny až nezdravým spôsobom. Podľa mňa takíto rodičia majú nejaký komplex a potrebujú byť pochváleny za to, že majú dieťa. Lebo inak neviem si to vysvetliť načo to je dobré. Influencerky na zdieľaní fotiek aspoň zarábajú...

lucia13022023
24. júl 2024

@30katrusa40 toto je ale pravda. Dnes sme boli na výlete, ani mi nenapadlo vytiahnuť mobil, syn sa blaznil s bratrancom a sesternicou, boli by to krásne videa a fotky, momentky, ale akoby som nechcela zmeskat ani sekundu a zapamätať si tuto krásnu chvíľu. Nechcela som vybrať mobil.
A bola tam rodina, podobná ako my, všetko si fotili, každu peknú situáciu. Pozreli na fotky a hovoria deťom, fotky sú rozmazane, nahajnate sa ešte raz aby som ich mohla pridať na Fb. A toto sa opakovalo aj 5 krát v iných situáciách. Ja som za to ži a nechaj žiť, možno to tu pani teší, ale je to strašidelné ze viac žijeme v online svete aby ľudia videli co sme dnes robili a kde sme boli...

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilyianka
24. júl 2024

Co je na tom videu? Mne ukázalo nejakého tancujúceho černocha, ktorému spadla špongia....