Čo hovoríte na Meghan&Harry doku na Neflixe?

10. dec 2022

Caute, uz ste ho videli? Mne sa zatial velmi apaci aje mi lito, ako sa k nim chova media. Doteraz mi Meghan vadila, ale nevedela som povedat preco, proste, ze sa na nieco hraje. V tomto dokumente je ale taka prirodzena.

Cudujem sa len, ze tak vela zo seba teraz ukazali.

janulik2008
10. dec 2022

nevidela som, ale by ma zaujímalo že prečo chceli súkromie a pokoj od každého a pritom dali rozhovor, knihu a trz toto. Veď keď chceli mať pokoj ...

autor
10. dec 2022

@janulik2008 ved to.. Ale chceli podla mna ukazat, ze media klame o nich vela a cheli dat vsetko na pravu mieru.

maca1984
10. dec 2022

Priznávam...len kvôli tomuto som si zaplatila Netflix a dnes som si pozrela tie 3 diely. Podľa mňa Meghan hrá svoju životnú rolu, a H. je parádne ňou zmanipulovaný.
Nuž ale kto čo chcel, to má.

kacena4
10. dec 2022

@maca1984 ja som to nevidela nemam zaujem zabijat tym cas, ale presne to iste som vcera hovorila, ona ma co chce popularitu a on je manipulovany

kayyaa
10. dec 2022

Ale ako vies, ze to, co v tom dokumente hovoria, je pravda ? 🙈🙈 Ved to je velmi pravdepodobne len divadielko...

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amiaja
10. dec 2022

Ja nechapem o co jej ide? Ved Harryho ma, osamostatnili sa, ziju si svoje.... naco je to vsetko dobre riesit? A ze on to dovoli kydat na svoju rodinu 🤦‍♀️

alguno
10. dec 2022

Z celej kráľovskej rodiny som mala rada len Harryho, odkedy je s Meghan sa mi zhnusil! Celý svet vie, že je pod papučou! Kto verí Meghan, je u mňa hlúpy človek. Toť vše!

lienka.7
10. dec 2022

Za 100 mega ci kolko za to zhrabli zapredali rodinu. Chceli byt veeelmi nezávislí ale parazitovat na mene a s titulom im uz nevadi.
Megan je obyčajná prospecharka, herečka .. tretotriedna... kým nebola s Harrym, ani pes po nej nestekol. Vzdy všetkých v minulosti iba využívala.
V rodine si myslela ze sa z nej pototo a bude za hviezdu ona. Ale prepocitala sa. Neuniesla, ze bola az za Kate.
Rysavca si dobre zmanipulovala, este ho okasle aj s detmi, v Amerike ich uz ma, to potrebovala. V UK keby boli v pripade rozvodu by ostala bez nich ako Diana. To veľmi dobre ona vie. Ešte pár rokov s nim vydrží a potom bye bye.

alguno
10. dec 2022

@lienka.7 súhlasím.

thoughtfulweirdo
10. dec 2022

Ešte som ho nestihla vidieť, ale teda buď je Meghan naozaj falošná herečka a Harry tým pádom idiot a skvele sa našli, alebo nikto z nich neklame, akurát ochotne využívajú možnosť zarobiť si.

autor
10. dec 2022

Este ma zaujalo velmi to, ze nechcu, aby sa aj Meghan stalo to, co Diane, a preto musi Harry ochranit svoju rodinu. Tymto sposobom.

maxiva
10. dec 2022

@maca1984 asi tak

janulik2008
10. dec 2022

@kacena4 tiež si myslím že je ňou zmanipulovaný. Každá rodina má niečo ale prepierat to na verejnosti. Ona si myslela že sa každý z nej pototo. Tuším som aj niekde čítala že ešte teda svadbou sa jej pýtal H. že či si je istá že to chce.

V niečom však musím súhlasiť, že sa H možno bojí aby to nedopadlo ako u jeho mamy. Veď si vezmite že nebol pri tom keď mu zomrel dedko, ani babka. Nestihol sa ani rozlúčiť s nimi, byť pri nich v posledných minútach a pritom oni s ním boli keď bolo najhoršie. S W mali super vzťah a kým nespoznal M. tak bol akýsi veselší.

dadis
10. dec 2022

Tak ja budem asi za divnu, ale ja som im to verila. 🙈🤷‍♀️ Som nepolepsitelny romantik 😂😂..ale videla som zatial len 2 episodes. Zatial nic negativne na rodinu nepovedali. Mne su obaja sympaticki.

kayyaa
10. dec 2022

Boja sa, ze to dopadne s Megan ako s Dianou, a preto sa pretrcaju a putaju na seba poroznost🙈🙈😂😂 haha, tato story im velmi nevysla, nech si ine vymyslia😅

jablkovastrudla
10. dec 2022

@maca1984 dnes som to tiez pozerala a neverim jej ani slovo.najviac trapne mi bolo ako ukazovala ako sa musela poklonit kralovnej.ked si pozries ako sa Harry tvaril asi mu to tiez bolo velmi prijemne 😏.mne iba kvalitne zdvihla tlak.kvazi celebrita ktora sa stazuje ako ju nahanaju fotografi.mne bola velmi sympaticka na zaciatku, naozaj som I'm drzala palce. Potom ako mali interview s Oprou kde zopar veci nesedelo 😏 sa mi maximalne zhnusila. Zatial najviac smiesne mi prislo ked riesili ze jej otec predal Forky paparazzom, pokial viem tiez dostali zaplatene za interview aj teraz za tento dokument.

gladys_07
10. dec 2022

Neverim jej ani nos medzi ocami. Tvari sa ako ultimate girl next door ale je jeden obrovsky afekt. Chudak Harry.

A uuuplne najviac ma vytaca ako ho vola „H“, ejč. Kua kolko casu tymto usetris?!?!

maca1984
10. dec 2022

@jablkovastrudla jesus no, to bolo čisté divadelné predstavenie a lá výsmech to s tým poklonením.
Ja som si to aj vrátila nazad kúsok, že či to myslí vážne.
A fakt 🤦‍♀️

terezka1947
10. dec 2022

Nevidela som to.
Ale ked išla do manželstva s Harym a do kráľovskej rodiny,vedela,že to má pravidlá. Bohužiaľ,aj obmedzenia,atď,atď.
Mohli sa od začiatku dištancovať a žiť bez titulov,bez všetkej podpory ako bežní ľudia,keď chceli.
A osobne si myslím,že rodine sa podrazy nerobia. Nech je už ako chce.

sisaka
10. dec 2022

Zatiaľ som videla len 2 časti. Tá ženská je tak falošná, že mi z nej až zle bolo. To vyťahovanie rasistickej karty je tiež nechutné, Harry je zmanipulovaný, nejak ich nesledujem, ale čítala som nejakú debatu ľudí, okrem toho, že M. sa odtrhla od svojej rodiny, odtrhla od rodiny aj Harryho a vraj ho odtrhla aj od jeho kamarátov. Asi sa mu snažili dohovoriť … sú veľmi krátko spolu, za chvíľu musí prísť vytriezvenie, podľa mna si Harry ešte bude hlavu trieskať. On potreboval niekoho na úrovni ako je Kate a nie niekoho z úplne iného prostredia, kultúry…
Chce aby sa jej nestalo to, čo jeho mame? Tak prečo sa vkuse kdesi pretŕčajú? Prečo tento dokument, zaleziem kdesi do prdele a nejdem prepierať špinavé prádlo na verejnosť.

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulik2008
10. dec 2022

@jablkovastrudla myslíš toto? 🙂 teda snád ukáže obrázok a nie článok :D ja netflix nemám už ale spolieham sa že niekto to dá na net :D

https://najmama.aktuality.sk/fotogaleria/aIJGSt...

som_realistka
10. dec 2022

Mňa pobavil už prvý rozhovor s Oprah. Milá vojvodkyňa sa buď neobťažovala zoznámiť s protokolmi týkajúcimi sa správania v prítomnosti kráľovnej a príslušnikov kráľovskej rodiny, ani predpisy a protokoly o tituloch či už dedičných alebo iných a taktiež ani o cirkevných zvykoch svojho manžela, alebo sa spoliehala že všetci američania sú tupci a budú ju ľutovať, ale asi to bude mix oboch. Proste hrá svoju rolu a vyžíva sa v tom. Inak, osobne si myslím, že od začiatku do toho išla s tým, že bude mediálna star, či už v UK, alebo v USA.

jablkovastrudla
10. dec 2022

@janulik2008 ano to. Ale jej gesta a zosmiestnovanie okolo toho, mne bolo hlupo z toho a to nehovorila o mojej rodine.

janulik2008
10. dec 2022

@som_realistka ona tam nehovorila aj o tom, že ani netušila kto Harry je či niečo také?

@jablkovastrudla ja som fan kráľovskej rodiny, ale si myslím že hociktorá by sme sa mali vydať za britského princa tak v prvom rade zistíme ako to funguje. Nie že hurá vydám sa a zrazu BUM. Inak na tej fotke sa ozaj pozerá na ňu že no ... a aj keď šli po smrti kráľovnej sa pozrieť na kvety atď. tak neviem či vtedy sa "netrepala" dopredu a Harry ju "potiahol" dozadu lebo W & C majú ísť vpredu.

galioska
10. dec 2022

ze Megan je jedna falosna herecka a Harry chudak. Vedeli do coho idu, vzali sa aby mali prisun penazi a potom buum, cele zle.

jablkovastrudla
10. dec 2022

@janulik2008 neviem, kralovsky protokol neovladam ale toto co robia mi pride cez ciaru.kydat nonstop na rodinu. Povedat nieco raz, no dobre. Ale ona ide ako kolovratok dookola ako jej tam bolo chuderke zle. Som zvedava ako dlho sa budu na tomto prizivovat. A pokrytectvo level 300 je meno co dali druhemu dietatu,ze im nie je kok©tno 👎

marca12
10. dec 2022

Mne je Megan od zaciatku sympaticka. Jedina,kto sa na nieco hra je Kate. Ale chapem,ona musi,je yo buduca panovnicka. Dokument sa mi paci,ale neprajnikov urcite nepresvedci. Ti,co tvrdia,ze si mala zvyknut,ved sa privydala do kralovskej rodiny,takych nepresvedci nikto. Naopak podla mna dobre spravili,ze odisli a ze chcu uchranit deti od toho,co zazil Harry v detstve a to je sucasny bulvar ovela horsi ako vtedy.

marca12
10. dec 2022

@jablkovastrudla ale oni nekydaju ani slovko tam nepadlo nic zle na rodinu. Oni len vysvetluju preco sa rozhodli odist. A prave preto,ze doteraz pisali media nezmysli,rozhodli sa prehovorit oni.