Bonprix - vrátenie tovaru

14. mar 2022

Dobry den,zienky,prosim,poradite mi?Chcela som im pisat email,ale hovorim sa ze najprv napisem tu.Objednala som si z Bonprixu mikinu a zistila som,ze mi je mala.Moja otazka znie,môzem tovar vratit,aj ked som si ho uz vyskusala?Lebo niekde pisali ze rozbaleny tovar sa nevracia...iba vtedy,keby bol nevyskusany a nerozbaleny...netusim...nemam s reklamaciami skusenosti,zvycajne nakupujem v kamennych obchodoch.Pevne verim,ze mi poradite.Dakujem Vam🙂

bambulienka25
14. mar 2022

Na ich stránke nájdeš podmienky

autor
14. mar 2022

@bambulienka25 napisem im email a budem sa informovat,aj tak dakujem🙂

janai1
14. mar 2022

Zabalíš naspäť do obalu v ktorom ti to prišlo a hotovo...
Inak, keď zapojíš rozum - ako by si si chcela vyskúšať tovar z eshopu bez toho aby si ho neotvorila?

0silvia0
14. mar 2022

Samozrejme mozes vratit vyskusany tovar. Mas na to 100 dni, to nie je reklamacia, ale vratenie tovaru.

mariannali
14. mar 2022

objednávam odtiaľ často, aj som vracala naspäť, nikdy nebol problém, vždy mi vrátili peniaze, ja to opatrne vytiahnem zo sáčku aby som ho neroztrhala, vyskúšam a keď nesedí, dám naspäť do toho istého sáčku, a vrátim to aj v tom istom plastovom obale, v ktorom mi to poslali, ale ho prevrátim aby moja adresa bola vnútri a na vrch napíšem ich adresu.

mariannali
14. mar 2022

a ešte tam treba dať lístok na vrátenie tovaru, ten príde spolu s faktúrou

lilyianka
14. mar 2022

Samozrejme ho môžeš vrátiť,veď ako zistíš, či ti je tovar dobrý? Tovar musí byť zabalený, s visačkou a neopratý. Ja som už xykrat vracala do bonprixu a vždy v pohode.

autor
14. mar 2022

@janai1 ano,mas pravdu...logiku to ma,len ja som niekde citala ze pouzite veci neprijimame...takze som to aj takto vyhodnotila,ale mas pravdu,ze musim si tovar vyskusat a zhodnotit a potom sa podla toho aj zariadit.

janai1
14. mar 2022

použité veci a vyskúšané je rozdiel... Veci musia mať visačky (v bonprix sa mi síce stalo, že mi prišlo aj bez nich 😀) a čisté, neopraté

11mirka22
14. mar 2022

V bonprixe nie je žiadny problém s vrátením tovaru. Zabal naspäť, priloz ten formulár na vrátenie peňazí, vypíš tam svoje číslo účtu, posli doporučene späť. Rýchlo vrátia peniaze. Roky odtiaľ objednávam a nikdy žiadny problém.

myskkaa
9. máj 2022

Baby stalo sa vam,ze ked ste vratili tovar,evidovali to z jednej objednavky postupne a teda aj vratenie penazi ci bolo na viac krat.
Ja som vratila celu ovjednavku 4 kusy oblecenia a prisli mi peniaze len za 2 kusy,aj vo svojom ucte vidim vrateny tovar len 2 kusy...vraj to mozu evidovat postupne ale este sa mi to nikdy nestalo...mate niekto skusenost?

0silvia0
9. máj 2022

@myskkaa ano, je to bezne

bozzie
9. máj 2022

@myskkaa zalezi na tom, ake predpisy maju. No ak ti vratia aj za tie dva aj keby teda separatne, tak je to je jedno, hlavne ze peniaze dostanes nazad

0silvia0
9. máj 2022

@myskkaa ja som posielala spolu spat 2 kusy a druhy kus zaevidovali po tyzdni

terina25
9. máj 2022

@myskkaa ja som to teraz tak mala. Vratila som 4 veci a v appke mi ukazalo len jednu. Pisala som im mail tak ze to eviduju postupne. Dnes akurat mi prisli peniaze aj za tie zvysne 3 veci. Takze je to ok.

myskkaa
10. máj 2022

Diky moc baby,tak pockam...asi to eviduju po novom 🙂

ivuska666
14. júl 2022

@janai1 ja som tiež mala obiednane a vrátila som to hnet v ten deň .Neviete mi povedať do koľkých dní vrátia peniaze Ďakujem

janai1
14. júl 2022

@ivuska666 do 14 dní