Badoo zoznamka

20. nov 2023

Bola som na tejto zoznamke pred štyrmi rokmi, nič som neplatila a videla som zadarmo, komu sa páčim. Som po rozchode, tak som si povedala že skúsim šťastie. Zaregistrovala som sa pred pár dňami, videla som kto mi dal srdiečko a dnes to už nevidím, že musím zaplatiť. Je to nejaká novinka?

ruxandra
20. nov 2023

Pre nových užívateľov je to prístupné len na tri dni, pripadne tak nejak, ak to chces mat aj nadalej, treba si to zakúpiť

autor
20. nov 2023

@ruxandra Tak to zmenili, lebo predtým to bolo pre ženy úplne zadarmo, teda videla som celý čas čo som tam mala účet, že kto mi dal srdiečko. Takže už to spoplatnili, čo už, tak to mažem. Ďakujem 🙂

syslik81
20. nov 2023

o moc si neprisla ... vela tam toho nieje ..kazdopadne ak si das deaktivovat ucet tak to to da zas moznost skusit zadarmo este na par dni len aby si nerusila ucet

egonsk
20. nov 2023

myslim, ze vsetky taketo portali u nas aj v cechach su uz platene. Je to smutne, ze ludia su ochotni platit, pritom vacsina profilov je tam fake a chatujes si castokrat s platenymi diskutermi, ktori naraz kecaju s X ludmi a maju ta iba udrzat na platiacom rezime.