Badoo kredity

29. apr 2023

Máte niekto skúsenosti s kúpou kreditov na Badoo? Zaplatiť 10€ na mesiac mi absolútne nerobí žiaden problém. Bola by som rada za viacej zhôd s normálnymi chalanmi. Keď si to niekto zaplatí tak skôr má asi serióznejší záujem. Mám pocit, že je tam veľa zúfalcov. Kredity potom na ktorú službu miniete? Ďakujem.

stellarstar
29. apr 2023

To ze zaplatíš neznamená ze bude lepší výber chlapov či? Ja som nič neplatila a už 11 r som vedľa badoo normálneho chlapa

tulik123
29. apr 2023

@stellarstar myslim ale ze sa tie badoo podmienky nejako zmenili. My sme sa tiez spoznali pred 5r na badoo a nic ani jeden z nas neplatil. Ale bavila som sa o tom teraz s kamaraton a vravel ze uz aj na badoo musis platit aby si si mohla s niekym pisat. Neviem presne ake su vyhody tych zaplatenych kreditov ale uz to nie je tak ako pred tym vraj 🙂

omg1992
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bandy820915
1. sep 2023

Poznám túto aplikáciu ešte keď bola ako stránka a nie aplikácia 12 - 14 rokov dozadu nebolo veľmi veľa až tak obmedzený myslím že 3 ľudom - ženám sa dalo napísať za týždeň aj bez toho aby bol srdiečko. Ale ako aj v tedy z 10 napísala asi 2 - 3 odpísali ale nebolo veľa v danom okolí v levickom okrese z kadiaľ pochádzam asi 70 - 100 žien max - Nitrianský kraj asi možno 300 žien. Dnes je to už nič moc nedá sa napísať nikomu len ak žena dá srdiečka naspäť aj to nie vždy. A hlavne je tu dosť fake profilov možno aj 1/4 ženy ako modelky to isté aj muži. Bez zaplatenia sa už nepohne nikde človek ale čo čítam zahraničné recenzie tak málo mužom a ženám sa podarí reálne ísť na rande a nebodaj si nájsť lásku života jedna žena zo 100.

Možno som staromódny ale behom jedného obdobia som si len s jednou písal ak neprejavila záujem tak som napísal ďalšej. Asi jedna vec je tu že ženy dostávajú veľa srdiečok a tak ťažko si vedia vybrať s kým písať. Ale aj to je daná vec 80% normálnych mužov si vie nájsť priateľku aj vo svojom okolí a aj to že veľa mužov pracuje v zahraničí a tak si tam nájdu priateľku. Posledných 10 veľký deficit slobodných mužov. Ak sa poriadne pozrie človek na ponuku pre ženy - mužov 2023 na badoo -Tak je to bieda väčšinou len nabúchaný kulturisti ktorý si bokovky hľadajú alebo veľmi priemerný muži nie moc atraktívny o ktorých ženy nestoja poprípade ženatý ktorý sa tvária ako slobodný .
Štvrtina až Tretina žien je tu na Badoo aj niekoľko rokov

Celková bilancia beh na dlhé trate a pevné nervy

Vo svete rýchlej komunikácie Messenger, Viber, WhatsApp sa už dôvera hľadá veľmi ťažko. Žiaľ je to tak A citlivé ženy a muži majú permanentne zlomené srdiac a depresie psychické problémy Vivat moderný sebecký svet,