Appka na objednávanie jedla

si_sa_6
5. jún 2023

Čaute, kočky, zaujímalo by ma, s ktorou appkou máte najlepšie skúsenosti alebo ktorú teda najčastejšie využívate? 🙂 Ja zas tak často neobjednávam, ale keď už sa k tomu schyľuje, tak zakaždým mám veľkú dilemu 😀

gejb
5. jún 2023

@si_sa_6 wolt

petamich
5. jún 2023

najcastejsie asi cez Wolt aj potraviny aj donasku a potom Bolt

marylinmary
5. jún 2023

Bolt som este neskusala popravde, ono ani neviem, ci to u nas vobec funguje 🙂 Ale s Woltom mam dobre skusenosti, zakazdym mi to pride dost rychlo a prinesie to niekto pozitivne naladeny, co je u mna velke plus, vtedy davam aj prepitne 😀

veronnica080
5. jún 2023

@marylinmary Hej, ono to strasne vela spravi, ked sa na teba clovek aj usmeje a popraje ti dobru chut 😀

ludmilik13
5. jún 2023

nam takto naposledy cez bistro doniesol pan pizzu a sme sa normalne zakecali medzi dverami. spravi to vela. niektori nie su ochotni ani z auta pomaly vystupit, ked pridu s donaskou.

win_gi
5. jún 2023

Heh k nám tak chodí jeden pánko z Boltu. Normálne mám asi šťastie len na toho jedného 🙂

rucka77
5. jún 2023

ked jedno prinesie prijemna osoba, tak verte alebo nie, clovek ma z toho celeho lepsie pocit...

ivonahnur
5. jún 2023

Bistro.sk

veronnica080
6. jún 2023

No len tam sa ti ludia podla mna neustale striedaju, takze je asi aj nahoda, ze natrafis dvakrat na toho isteho 🙂 Ale co sa tyka objednavania jedla vseobecne, tak je fajn, ze nieco taketo prislo aj k nam, lebo je to velka vyhoda obcas.

marika142
6. jún 2023

to je, lebo tak niekedy je toho tolko, ze proste uz na to varenie ozaj nemam naladu a niekedy ani cas. tak to dame hlasovanie, kto ma na co chut doma a nieco vyberieme 🙂

orta
6. jún 2023

@ivonahnur cez nich aj my najcastejsie, ine som este neskusala, nejako som nevidela dovod menit, hladat nejake ine appky, ked cez tuto objednavame pravidelne a bez problemov 🙂

floki1994
6. jún 2023

Bistro sk alebo wolt 🙂 posielaju mi zlavove kupony tak na zaklade toho ake mam sa rozhodujem odkial v ten den objednam

usla35
6. jún 2023

u nas ako kedy, ja cez Bolt, muz ten zase zvyknuty cez Bistro, cize zalezi kto z nas kedy objednava, ale teda je fakt co ste tu pisali, ze to, kto dovezie jedlo, tak to vela urobi, nemam rada ked je niekto ofucany alebo cosi, to ma vie aj v restauracii nasrdit :/

sandra_kul
7. jún 2023

za mňa wolt jednoznačne. jednak som tam aj chvíľu pracovala, kým som si nenašla trvalú prácu, no a čo sa objednávania jedla týka, tak objednávam len odtiaľto v podstate.

laurika1432
7. jún 2023

@floki1994 Jop presne, aj teraz si z Bistra šanujem na víkend zľavový kupón 😝

floki1994
7. jún 2023

@laurika1432 napodobne 😅😅😅

snehulienka639
7. jún 2023

Cize je to vyhodnejsie takto cez aplikaciu si objednavat ako len normalne telefonicky? U nas to moc nefici, ale asi sa na to budem musiet pozriet 😀

zuzizu2
7. jún 2023

@snehulienka639 a v com akoze je nejaky rozdiel? Preco to je vyhodnejsie??

janikk54
7. jún 2023

@snehulienka639 podla mna je ta aplikacia obrovska vyhoda pre introvertov, ktori sa nejak hanbia telefonovat 😀

snehulienka639
7. jún 2023

@zuzizu2 Skrz tie zlavove kupony som to myslela.
@janikk54 Mne telefonovanie problem nerobi, ale ano, niekolko takych jedincov poznam 😀

papulienka48
7. jún 2023

@sandra_kul prečo z tade primárne objednávaš? Majú akože rýchlejšiu donášku alebo čosi? Neviem si predstaviť že v čom sa tie spoločnosti môžu líšiť.

moncurienula
7. jún 2023

ako kludne. mozu mat proste tu dopravu lepsie prepracovanu. alebo maju milsi personal, niekto si zaklada aj na takych veciach.ked to tak preratavam ked tak tak objednavame najviac cez Bolt

dom_evi
7. jún 2023

my ked si takto cez apku objednavame jedlo mame stastie na na jedneho rozvazaca. proste asi mame na neho stastie

roomaa
8. jún 2023

Podľa toho, z ktorej reštiky si chcem objednať jedlo, v ktorej je apke :D

sandrahi
8. jún 2023

ono to ale cenu mojej objednavky akoze toho jedla nijak meneni, ked si objednam cez tu alebo tamtu aplikaciu, ci?

loldi2
8. jún 2023

Ja využívam stále Wolt napríklad. A tu mávam neustále dáke zľavy, čo mňa osobne veľmi teší 😀 Však koho by aj nie, však? 😀 Ale tak ono to je proste dané, koľko zaplatíš za dopravu, to sa vôbec nemení. Každá appka má asi ale iné sumy.

zuzanka.zuzu
8. jún 2023

wolt. bolt ma dementnych drzich neprijemnych kurierov 😡

vikanika
20. júl 2023

Ja najčastejšie používam wolt či už na objednávanie jedla, alebo nákupu z billy. Ak chcete vyskúšať posielam kód na prvú objednávku.