Appka Dr. Max

leangela
13. okt 2022

Natrafila som na novu appku, zaujimalo by ma, ci ju uz niekto z vas pouziva a ako sa vam pozdava?Lebo ja napriklad dost casto objednavam z pohodlia domova, vacsinou sa mi nechce nikam chodit, takze pre mna by to bolo velmi prakticke. Mate s nou skusenost? Oplati sa ju vobec stahovat?

aaadkaaa
13. okt 2022

Ked nakupujes, appka ta aj tak presmeruje na internet, na ich eshop, cize v podstate zbytocne podla mna

rencina_4
14. okt 2022

@aaadkaaa ja ju pouzivam a mam tam super zlavy, takze podla mna sa oplati. tiez to mam tak, ze najradsej nakupujem z domu a nemusim nikam ist. ani lekaren nemame zrovna najblizsie, takze za mna super.

ufatess
14. okt 2022

Som ani nevedela, že takúto aplikáciu majú, budem to musieť pozrieť, čo všetko tam teda je, keď hovoríš, že aj zľavy.

humajnicek
14. okt 2022

A ako to vlastne funguje? Dá sa tam pridať aj karta napríklad?

aaadkaaa
14. okt 2022

@rencina_4 ano, ja tiez nakupujem cez eshop,ja len pisem,ze na to appku netreba, lebo ona aj tak presmeruje na internet. Ale inak sa eshop samozrejme oplati 🙂

danalop
17. okt 2022

Ja už som si ju tiež stiahla a hneď som aj využila zľavový voucher, takže za mňa fajn. Za vyskúšanie rozhodne stojí.

veronnica080
20. okt 2022

@humajnicek Da sa pridat karta normalne, vyuzivam to casto🙂 Podla mna je fajn, ze konecne vymysleli nieco take, kde si vies pozriet, ci v danej lekarni maju realne ten a ten liek. Cize sa vobec neprezenies, ja som za to rada, je to velka pomoc.

kliatana
21. okt 2022

@veronnica080 ale da sa normalne registrovat a prihlasit bez problemov? akoze funguje ti to v pohode vsetko ako ma? lebo je tolko tych aplikacii teraz, no nie kazda mi zatial isla na 100%.

maruski99
24. okt 2022

@kliatana Aj mne to funguje v pohode. Tiež som sa stretla s takými názormi, že to vôbec nejde, ale nechápem. Som tam normálne registrovaná, kartu mám pridanú, takže absolútne netuším, kde môže byť problém. Možno v konkrétnych telefónoch, neviem.

baska_nice
25. okt 2022

@danalop hej? byvaju tam zlavy? to sa da pekne vyuzit, zatial som nenasla taku apku s vouchermi. vsade to neponukaju, ja osobne som nemala na dr.max doteraz ziadnu zlavu nikde, neviem ako vy.

humajnicek
26. okt 2022

@baska_nice Veď práveže tiež som nemala, tak ma to potešilo rozhodne, lebo v tejto lekárni zvyknete nakupovať najčastejšie. Aj keď ju nemáme teda úplne blízko, ale za mňa majú najväčší výber, čo sa produktov týka.

mladenca
27. okt 2022

@humajnicek Skusim stiahnut teda aj ja, ani som nevedela, ze taku vytvorili.

nikky6
28. okt 2022

@mladenca aj pre mna to bola novinka, ale prijemne ma to prekvapilo, lebo tuto lekaren mam rada. uz si stiahla? ide to? niektore aplikacie vedia robit problem, hlavne teda, ked su nove a vela ludi si ich este nestiahlo, tak preto sa pytam.

lenkadenisa
28. okt 2022

@leangela appka nie je nová, používam ju už dlho, najmä keď niečo hľadám. používam na rezervácie v lekárni.

erikamamo
31. okt 2022

@lenkadenisa a v pohode ti ide, ano? tiez som ju zachytila uz davnejsie, ale este som si ju veru zatial nestiahla, tak rozmyslam, ze skusim. podla mna je to fajn napad, ked sa nemusis trepat do lekarne. ak samozrejme nieco nepotrebujes urgentne hned.

lenkadenisa
31. okt 2022

@erikamamo funguje normálne, všetko ide

lenjaona
31. okt 2022

@leangela funguje ale dr max je jedna z najdrahších lekárni ja osobne využívam iné kde je kurier zdarma a na každom lieku ušetrím minimalne 1-2€

lenkadenisa
31. okt 2022

@lenjaona tak to si nenakupovala v lekárni, kde robí moja mama. Femibion 2 v dr. Max 19e a u mamy aj 27e

lenjaona
31. okt 2022

@lenkadenisa v lekárni odkial objednávam to stoji 16,80€

fomelka
30. nov 2022

@lenkadenisa Tiež si myslím, že sa to viac oplatí odtiaľto, ale to je tak s viacerými produktami, vlastná skúsenosť. Jasné, že sa človek rozhodne pre to, čo je preňho najvýhodnejšie.

sipopa
2. dec 2022

a ako je to s kartou dr.max? viem si ju tam normalne pridat a vsetko funguje ako ma?rada by som to tiez vyuzivala.

kliatana
5. dec 2022

@sipopa ano, mne to ide. tiez som chcela vyskusat, ked to viaceri pisali ohladom tej aplikacie a v pohodicke. som rada, ze som na nu natrafila, oplati sa objednavat. prihodim si zakazdym viac veci, proste to, co aktualne potrebujem, je to prakticke.

sandra_kul
6. dec 2022

@kliatana tak to sa oplatí v takom prípade, ja keď vidím tie ceny, keď vojdem do lekárne, tak mi je normálne niekedy až zle.

monismie
6. dec 2022

@sandra_kul ale to som sa uz viackrat stretla s tymto, proste uz fakt nevedia, co by si za to pytali. ano, su to lieky, vsetko potrebne veci, ale preco je to inde tak mega drahe a inde to kupis ovela vyhodnejsie? to mi rozum neberie.

dassena
7. dec 2022

Ako si tam uplatnim nejaku zlavu?Alebo to dostanem automaticky?

evulincula
7. dec 2022

@dassena Ja ich dostavam pravidelne, myslim si, ze to funguje tak, ze ich mas automaticky po registracii a stiahnuti appky.

zanettsur
8. dec 2022

@evulincula ano, tiez som skusila aplikaciu a hned som tam videla produkty, ktore su lacnejsie ako bezne byvaju. preco by to niekto kupoval za plnu sumu? kazdy sa potesi zlave, vsetci chcu usetrit najma teraz pred sviatkami.

evaachesa
8. dec 2022

@lenjaona prosím ťa, v ktorej lekárni objednávaš?
Mne zatiaľ najlepšie vychádza pilulka.sk ... Skoro všetko majú lacnejšie ako v drmax, plus si tam ešte zakaždým uplatňujem aj 10% na celý nákup z Lidl appky.

sipopa
8. dec 2022

@zanettsur najprv som tomu moc neverila, ale skusila som a super. uz sa mi ani do lekarne chodit nechce :D

oila
9. dec 2022

@sipopa Vsak na co by si aj chodila, ked to mas takto vyriesene perfektne🙂 Navyse aj so zlavou, usetris, viac ti zostane na darceky :D To sa zakazdym predsa zide. Akoze ja osobne som zvykla objednavat vela, ale z lekarne, popravde nie. Neskusala som, lekaren mam po ruke, ale je to vyhoda v tom, ked si chcem zistit, ci tam ten dany produkt aktualne maju, aby som sa zbytocne neprehnala, je to super, setri to cas rozhodne.