Aplikácia zdieľanie polohy

12. máj 2024

Ahojte, viete mi prosim poradit nejaku odskusanu aplikaciu na zdielanie polohy medzi androidom a IOS, ktora je prehladna a zadarmo? Dakujem pekne.

budulinka12
12. máj 2024

Google mapy

ivka225
12. máj 2024

Autorka mala asi na mysli zdieľanie v reálnom čase, niečo ako Find my v iOS

autor
12. máj 2024

@ivka225 Ano, myslela som aplikaciu, aby sme si s manzelom videli aktualnu polohu. Jazdi na motorke a ked je dlho, mam strach. On ma android a ja Iphone.

guudy
12. máj 2024

@ivka225 google maps vedia zobrazovat aktualnu polohu ineho tel. Nie vzdy je to uplne presne, zavisi od signalu.

rooskoliv
12. máj 2024

WhatsApp vie tiež zdieľať polohu

vanilkovazmrzka
12. máj 2024

Whatsapp, messenger

Na tie jazdy na motorke to podla mna staci

(Ja by som mu motorku zakazala :D)

vanilkovazmrzka
12. máj 2024

Alebo airtag mu kup, ale neviem celkom ako to funguje…

banalu
13. máj 2024

Life360 mame s muzom. On android, ja ios.

nyphadora
13. máj 2024

@vanilkovazmrzka funguje iba s iphonom a neukazuje aktualnu polohu, aktúazuje sa po urcitom čase.
Autorka google mapy, ale musia byt data zapnute a signal.

vanilkovazmrzka
13. máj 2024

@nyphadora ved autora ma iphone tak som myslela ze ked ona ma iphone a on by mal airtag tak by to bolo v poriadku. A po akom case sa aktualizuje? Ak radovo v minutach, tak sa da… ak po pol dni, tak to ozaj nema zmysel 🥲

guudy
13. máj 2024

@vanilkovazmrzka autorka pise, ze hlada android-ios. Airtag funguje len na ios. Google maps su na autorkin ucel vhodnejsie/presnejsie.

nyphadora
13. máj 2024

@vanilkovazmrzka aby sa aktualizovala poloha musi byt v blizkosti iphon, poloha sa aktualizuje min. 30-40 min, mame ho na 4 ročnu, ked ide na vylet alebo na do veľkeho davu. 😀