Aplikácia na upratovanie

4. feb 2024

Dobrý večer, poradíte mi mamky či je nejaká zadarmo aplikácia, kde mi ukazuje čo mám poupratovať a len zaskrtavam a mažem čo už som urobila? Dakujem

lukbe
4. feb 2024

To fakt?

autor
4. feb 2024

@lukbe áno, pýtam sa lebo sme sa pred pár dňami nasťahovali a neviem kde začať. Je tu toľko veci, snáď všetko a potrebovala by som nejako v tom mat poriadok

vanilkovazmrzka
4. feb 2024

Mne sa osvedcil papier a pero 😃

niekto2hy
4. feb 2024

A pero,papier sa stratil?

missdiva
4. feb 2024

Ja pouzivam aplikaciu " To Do " na odskrtavanie veci, nie upratovania, ale mozes si tam dat aky zoznam chces kludne aj upratovanie.

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
4. feb 2024

Ako ma aplikacia vediet, ze mas zakydanu kuchynu? Vsak vidim co mi treba upratat hned, tak to spravim a potom mam tyzdenny cyklus (bezne upratanie vacsiny domu vratane WC a kupelne), mesacny cyklus (dokladnejsie upratanie niektorych miestnosti vratane zbezneho upratania vnutrajskov skri, suflikov...) a polrocny cyklus (okna, vytriedenie veci v skrinach, inventura potravin, pivnica...)

lukbe
4. feb 2024

Ja mam zase heslo, "pozriem a vidim", niečo treba hneď, niečo postupne, niečo raz za čas, niečo, keď sa mi chce😅.

viestta
4. feb 2024

@lukbe presne aj ja tak. Vsak nie som ani slepa ani blba aby som nevidela a nevedela co treba upratat

dorothee
4. feb 2024

Milujem odpovede k veci 🤦🏻‍♀️

rillwen
4. feb 2024

Odškrtávanie si splnených aktivít je skvelý motivačný nástroj a sprehľadňuje plnenie zložitých komplikovaných úloh, isto sa nedaj odradiť.

Aplikáciu konkrétne na upratovanie však nepoznám, odporúčam iba všeobecne to-do aplikácie, alebo potom normálne na papier (dopodrobna!).

deniska2706
4. feb 2024

Nepoznám takú aplikáciu ale mne pomohlo nakresliť tabuľku na papier aj s úlohami na cely týždeň a to si nalepiť na chladničku a už len denne odškrtávať

dskjhfdlkdjhl
4. feb 2024

Naplanuj si na kazdy den jednu miestnost, na to Ti staci pero a papier, pripadne si vytvor subor vo worde. Ked sa zabyvate, tak potom si uz nebudes musiet nic pisat, budes to robit automaticky. Chce to len trening😉

@dorothee Okrem Tvojej odpovede, su tu vsetky k veci😉

alisaela
4. feb 2024

Zonovy uklid alebo fly lady ti vie posielať maily denne

autor
4. feb 2024

Dakujem za rady 🙏 možno to bola odveci otazka ale neviem sa pohnúť, keby som teraz začala upratovať bez nejakého zoznamu tak upratujem týždeň vkuse bez spania 🤦‍♀️ neviem sa zastaviť

valise
7. feb 2024
alisaela
8. feb 2024

Nebola to hlúpa otázka, len blbé odpovede. Niekto potrebuje vidieť zoznam povinností pred sebou a je to úplne normálne. Aj tiež behám od jedného k ďalšiemu, keď nemám zoznam a nedokončím nič .