Anzztv aplikácia

15. nov 2023

Ahojte, má niekto skúsenosti s touto appkou? Vraj platia za pozeranie trailerov okolo 150 eur mesačne. Ak náhodou máte viac info, tak poprosím.

sisinka999
17. nov 2023

Ja ano, za 4 dni som vytiahla 150€😂 už som aj investovala, od dnes mam 16 videí denne takže každý deň 9,70€ + investície. Je to šupa😂

autor
18. nov 2023

@sisinka999 takže naozaj reálne platia? Lebo mne to najprv prišlo ako scam, ale zas odporučila mi to jedna z mamičkovskej skupiny našej, tak sa mi nechcelo veriť, že by ma oklamala. Na nete som nenašla recenzie, až včera nejakých pár na AJ stránkach a predsa 200 USD poplatok za členstvo je dosť, ak by mal človek o ne prísť. Ale takto sa to vlastne počas prvého mesiaca vráti... Kokos, tak do toho asi idem 😅

daniel_12
19. nov 2023

Ročné členstvo je 98€. Každý deň 8 videí - 30 sekndových. Denne to urobí 4,88€. Mesačne 146€. Tých investovaných 98€ sa za 20 dní vráti, a potom už len zarábate. Takže tiež rozmýšľam že do toho pôjdem🙂

autor
19. nov 2023

@daniel_12 členstvo sa zvýšilo na 200 dolárov, ale videí je raz toľko, čiže aj raz toľko zarobíme 🤔 po novom to robí nejakých 292 eur. Čiže ročne cca 3600, z toho 3400 je zárobok. To je podľa mňa celkom fajn ako dodatok k platu, MD alebo RD.

bluegirll
22. nov 2023

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, aj ste už reálne vyberali peniaze z appky? Či len tam figurujú ako zárobok ale musíte splniť nejaké podmienky aby ste si ich mohli vybrať?

autor
22. nov 2023

@bluegirll ja ešte nie, ale tá známa čo mi to odporučila áno. Dokonca mi poslala screenshoty z mobil bankingu, že jej tie platby nabehli.

autor
22. nov 2023

@bluegirll a úlohy musíš plniť (pozerať tie videá) a musíš o tom posielať reporty manažérke cez chat na Telegrame.

hiro
22. nov 2023

No poslite nieco kde sa to da naist.
"Čiže ročne cca 3600, z toho 3400 je zárobok" - chapes ze to je somarina, povedzme sa im tam zahlasi 10 milionov ludi a oni im vyplatia 34 miliard dolarov? Odkial?

bluegirll
23. nov 2023

A už ste sa registrovala ?

hiro
23. nov 2023

No co? Napise niekdo kde ste to objavili? Ako sa k tomu da dostat?

autor
23. nov 2023

@hiro ako som písala vyššie, dostala som sa k tomu cez skupinu mamičiek. Appka sa nedá stiahnuť cez Google obchod ako ste si možno všimli. Je to na pozvánku. Pozeranie videí si platia takýmto spôsobom filmové štúdiá, ktoré chcú navýšiť videnia svojich filmov, atď.

hiro
23. nov 2023

Hmm, ok, takze neoverena aplikacia co pravdepodobne vykopiruje telefon na vsetky dostupne data ci kradne hesla...
"platia takýmto spôsobom filmové štúdiá"? To tvrdi ta aplikacia? Pretoze to moze tvrdit aj susedov pes a bude to taka ista pravda - studiam sa plati za to aby som mohol vidiet ich film. Nie naopak ze oni platia niekomu ;)
Ale - tak ci tak odkial sa to ma stiahnut? Existuje vobec nejaka ich webova stranka? Aky je odkaz na stiahnutie?

hiro
23. nov 2023

Takze videl som ten amatersky web. anzztv.com/home Na PC sa to ani neda pozerat. Cez nejaku schemu spravena za 1 hodinu.
Domena ma skryteho vlastnika - takze nevies ci ju vlastni ten kto sa vydava za toho na tej stranke.
A tu uz niekto porobil screenshoty dalsich takychto "medialnych" spolocnosti kopirovanych jedna od dalsej vratane aplikacie a aj Facebook stranok:

https://www.youtube.com/watch?v=xT6CXA9id8M


Jedna ako druha. Kedze to funguje este len velmi kratko tak este musime pockat co z toho vylezie - ci kradnutie udajov, ci bankovych kariet, ci len spam... Uvidi sa.

hiro
23. nov 2023

Ahaa, teraz mi to doslo - vlastne aj v tom videu to na konci spomenuli ze to je klasicka pyramidova hra... A sme doma.

hiro
23. nov 2023

A pozeram ze maju aj youtube kde ukradli rozne videa akoze mali taku reklamu...

https://www.youtube.com/watch?v=AYebn00LGX0
hiro
23. nov 2023

A povodne video ktore ukradli a dali si tam svoje logo:

https://www.youtube.com/watch?v=yUQh-hHB4xU
sisa_s
23. nov 2023

@hiro ved podla mna si len nahanaju pod seba "mamicky" dalsie naivky, co chcu z domu zarabat s vylozenymi nohami pozeranim videii a za 200e clensky poplatok 😀 kto moze tomuto uverit

hiro
23. nov 2023

@sisa_s Mne bolo od zaciatku jasne ze to je podvod. Len ked to chcem potvrdit tak to treba trosku preskumat. Nik ti neda peniaze len tak. A este len za sedenie a pozeranie reklam...

sisinka999
24. nov 2023

@hiro sú tam investície, z toho vraj appka funguje. Pred včerom bola podmienka vložiť peniaze do investície aby si dostal 25 videí. Na to už žiaľ nemá každý kto pred pár dňami vložil 200€. Ja som odtiaľ peniaze normálne vybrala, ide to cez binance. Ľudia tam zarábajú hlavne na investíciách. Ale je to appka. Môže padnúť dnes, zajtra, pozajtra.

sisinka999
24. nov 2023

Ano naozaj platia.

autor
24. nov 2023

@sisinka999 a vieš aj ako dlho tá appka už funguje? Lebo našla som niekoľko recenzií (zväčša zo zahraničia), že platia, ale nerada by som teraz vložila 200 eur registráciu, keď možno je to niečo naozaj nové a o mesiac skrachuju alebo čo 😂 ešte kým to bolo tých 97 eur, tak to nebolo také hrozné, ale už tých 200 je dosť, ak by mal človek o ne prísť

hiro
24. nov 2023

@sisinka999 Ahaa, takze chcu ludi obrat peniaze cez "investicie" 🙂 Ok...
Je jedno ze niekomu poslu nejake peniaze naspat. Mozno sa niekomu postasti od nich dostat aj viac ako im poslal. Podvod ako podvod. Kym im tam ludia peniaze posielaju tak asi kusok pustia aj naspat aby nalakali co najviac kym im utnu zilu a zmiznu s vsetkymi peniazmi aj "investiciami".

hiro
24. nov 2023

(Napriklad jednoducha kontrola ako klamu - to o investovani tvrdia len oni, vsak? Ci mas nejake konto na nejaku overenu investicnu platformu kde sa vies nalogovat samostatne - mimo aplikacie?)

bluegirll
24. nov 2023

No dobre a je možné že by ste zaregistrovali viacej ľudí? Ktorý majú o to záujem.

hiro
24. nov 2023

@bluegirll Nestaci ze prides ty o peniaze? Este aby aj dalsi prisli? Super...

oktak
24. nov 2023

Robím to od augusta. Natlačili sme peniaze, ja osobne 2000€ a všetko stopli, zrušili nám výbery. Je to ponziho schéma. Keď nechcete prísť o peniaze ruky preč.

autor
25. nov 2023

@oktak čiže si investoval a prakticky ťa zablokovali potom? Dobre to chápem?

hiro
25. nov 2023

Investoval? Ziadne investovanie neexistuje. Pozeranie tych uputavok je tam len preto aby tomu dali nejaku logiku - nie len ze poslite nam peniaze a adijos, stazovat sa mozes na lamparni.

oktak
25. nov 2023

@hiro kto sa sťažuje? Len upozorňujem ľudí. Jasne že to je len zásterka. Dajaký si múdry veľmi. Nemusíš sa zapájať keď si len honis ego

oktak
25. nov 2023

Ono výbery išli spočiatku normálne, čím si vlastne len vybudovali dôveru u ľudí a keď sme tam dali viac peňazí naraz tak zrazu prišli vymyslí, vraj majú strašne veľa ľudí, ktorí chcú vybrať, bude to trvať 2 dni, ak chcem urýchlený výber musíme opäť vložiť peniaze a zapnúť nejakú konkrétnu investíciu čím budeme uprednostneny bla bla. Ja už som sa s peniazmi rozlúčil a mýlim že dlho to cele fungovať už nebude.