Amazon - doba dodania

sandri2009
2. sep 2024

Ahojte. Aká je doba dodania vecí z Amazonu ?

guudy
2. sep 2024

@sandri2009 ked si prihlasena, vidis automaticky aj termin dodania kazdej jednej veci

sandri2009
autor
2. sep 2024

@guudy Aha, dobre. Ďakujem

bessie12
2. sep 2024

@sandri2009 z Amazonu objednávam často. Väčšinou to mám už na druhý deň doma. Je tu aj skupina. Môžem ťa pridať ak chceš 🙂

guudy
2. sep 2024

@bessie12 v dodacich lehotach je rozdiel, ked davam posielat na Slovensko (oproti Holandsku), sem to trva z nemeckeho amazonu dlhsie 🙂

bessie12
2. sep 2024

@guudy to ano, ale ja si vyberam s tým najrýchlejším dodaním aj keby to malo byt trocha drahšie 😀
Keď som objednávala kočík pre psa, tak to trvalo cca týždeň kým to dodali.

guudy
2. sep 2024

@bessie12 jasne, aj ja zvyknem, ale sem su tie dodacie proste dlhsie ako 1 den tak ci tak 🙂

bessie12
2. sep 2024

@guudy to mi je jasne. Na Slovensku takmer všetko trvá dlhšie. Nielen dodanie objednávky 😀 aj keď NL tiež občas nezaostáva v tomto ...

guudy
2. sep 2024

@bessie12 mne sa strasne ‘paci’ ako dorucuju u vas kurieri. Hocikde vramci panelaku pohodi balik, niekddy ani nezazvoni/nezavola….raz som objednavala donasku torty na narodky a to som mala fakt obavu, ci a ako to zvladnu. Ci nenecha kurier tu tortu niekde pri postovych schrankach🤭🤭🤭🤭🤭. Ale nakoniec to zvladol😅 a aj torta prezila😁

bessie12
2. sep 2024

@guudy uz sa mi stalo, ze balik mi dali do kontajnera. Keby som nebola doma a neotvorila dvere, tak by som ten balik asi ani nenasla. Ani vo sne by mi nenapadlo davat balik do kontajnera. Alebo len zazvonia a nechaju balik pred dverami. Nedeje sa to sice casto, ale par krat sa mi to uz stalo. Susede nechali baliky pred dverami a odisli. Ale inak bud to odnesu na odberne miesto alebo to daju susedom, ked nie sme doma.
Ale s kurierskou sluzbou GLS nemam dobre skusenosti. A to ako na SVK, tak aj v NL. A to aj naposledy. Ziadna sms ci email. Proste nic. Len som dostala oznamenie, ze balik bol uz doruceny a nikto nic mi nedoniesol. Prehladala som cele okolie domu a nic som nenasla. Balik bol doruceny az o cca 10 -15 minut neskor. Teraz cakam svadobne obrucky zo Slovenska. Len dufam, ze to neposlali prave cez tuto kuriersku firmu, pretoze zatial ziaden email som nedostala. Mali to poslat v piatok ...

guudy
2. sep 2024

@bessie12 tak kontajner je drsnaren veru. Hej, zazvonia a uz ich niet. Aj s odbernym miestom mame skusenosti🤭
Velmi drzim palce, nech vam obrucky neskoncia v kontajneri🤞🤞🤞🤞

bessie12
2. sep 2024

@guudy tak to by ma slak trafil vtedy. Hned by som pisala staznost na nich 🙄🙈

guudy
2. sep 2024

@bessie12 by ma zaujimalo, nad cim rozjimal ten kurier, co hodil balik do kontajnera😬

bessie12
2. sep 2024

@guudy tak to by aj mna zaujimalo. Este taky divny pohlad na mna hodil, ked zistil, ze ho sledujem co do pekla to robi .. 😂 mozno si pomyslel, ze ,,hmm nikto neotvara, tak to hodim do kontajnera. Snad ho neskor najdu a ja mam tak dalsi balik z krku" ..

guudy
2. sep 2024

@bessie12 ja dufam, ze bol zamysleny a neuvedomil si, co robi🤭. Som optimistka😅

bessie12
2. sep 2024

@guudy dufat v to mozes, ale nemyslim si, ze to tak bolo 🙈

guudy
2. sep 2024

@bessie12 ❤️