Aký film/seriál si pozrieť na NETFLIXE?

lia_sk
11. feb 2021

Dajte rady

miruss
11. feb 2021

Crown, Lupin a Games of thrones

ivkazba
11. feb 2021

@miruss Games of thrones si zrejme na Netflixe nepozrie keďže je to seriál z produkcie hbo 😉

simsalabim
11. feb 2021

My sme teraz dopozerali Queen´s Gambit. Pacil sa celej rodine, co byva u nas malokedy.

simona92101
11. feb 2021

Unorthodox 👌

kristina3791
11. feb 2021

@lia_sk the all the boys i love before. Stranger things je ich tam vela dobrych

missviolet
11. feb 2021

Queens Gambit ma uspech u vsetkych koho poznam, ja som narocna a je to jediny serial, co sa mi posledne roky vyslovene pacil a nic by som v nom nezmenila. Ako film - mozno Rebecca.

baboobchod
11. feb 2021

Money Heist 🥰

simca06022011
11. feb 2021

a aký žáner? :D ja som ich tam za rok videla tolko ... Fakt vela ich je tam dobrych, aj s tych sci-fi, krimi.. niektore maju par casti, ine niekolko serii...

paulinka17
11. feb 2021

Mne sa pacil Atypical

uhnakova
11. feb 2021

Sherlock Holmes, Lucifer

dzejn80
11. feb 2021

@lia_sk ja som pozerala The Crown a Bridgerton. ... ja mozem tieto anglicke veci ☺️

evina34
11. feb 2021

mne sa pacil seriál Lepší než my , Cudzinec

evkamotka
11. feb 2021

Anne s e. Je to anna zo zeleneho domu ale nové spracovanie

Space force - nasmejes sa

usla35
11. feb 2021

dakujem za inspiracie netflix mame ale sleduje to chlap ja velmi nie zatial som si nenasla serial co by bol pre mna, nemam rada titulky

katulienkax
11. feb 2021

Sabrina - o carodejnici vyborne kto ma taku tematiku rad

ninusa221
11. feb 2021

bridgerton 🙂

queen_mary
11. feb 2021

Ja som asi divna, mne sa queens gambit nepacil, vyslovene ma nudil. Dobre serialy su este uz spominany unorthodox, kalifat, crown, money heist. Bridgerton je taka oddychovka, ale tiez sa to dost tiahne.

mati31
11. feb 2021

The Crown, Peaky Blinders, Zaklinac, Orange is the new black, sabrinine desive dobrodružstvá, Pujcovna masa

snazilka_bio_mamka
11. feb 2021

Queens Gambit, Breaking bad, Good girls, Orange is the new black, MONEY HEIST

ghelena
11. feb 2021

nie je to Netflix, ale cez Freefilm som rada pozerala Game of thrones, This is Us, The 100

zuzuliennka1
11. feb 2021

MONEY HEIST, najviac top serial podla mna, pacil sa mi aj Lucifer, Lupin
(tolko vychvalovany Queens Gambit bol pre mna nuda)

pa_tricia19
11. feb 2021

@lia_sk ja pozerám Orange IS the new black a neviem sa od toho odtrhnúť 🤦‍♀️

rusalinka
11. feb 2021

Také zo starších spomínané Orange is the new black, Breaking bad - Perníkový tatko, toto bola pecka - a ak by ťa to chytilo, tak po ňom Better call Saul.
Potom sa tiež pridávam k fanúšikom Money Heist, aj Bridgerton.
Fajnovka sú Stranger Things. Mne sa tiež páčilo aj Black Mirror (to nie je na pokračovanie, vždy je časť o inom)...

minesasubu
11. feb 2021

ja odporúčam American housewife (je to presne o tom ako byt nedokonala matka v dokonalom svete), madre solo hay dos (je to o tom že im deti vymenia v nemocnici a zistia to po 3 mesiacoch dost vtipné na mexico) , Hriešnici (absolutna topka) , Passage (o upiroch ale z trochu iného pohladu) , Siren , Superstore , Sweetbitter 🙂

queen_mary
11. feb 2021

@rusalinka ano, black mirror je tiez top.

mimca77
11. feb 2021

Okrem tu spominanych klasik (najviac zeriem Better Call Saul a Black Mirror) ma bavili aj serialy The Good Place a Emily in Paris, bavila ma aj prva seria serialov How to get away with a murder a Dead to me, ale potom ma oba nejak zacali nudit. Akurat sme dopozerali Queen's Gambit, mne sa teda velmi pacil, naopak Bridgerton ma nejak nechytil. Rozpozerane mam Tiny Pretty Things (o balete) a Narcos, zatial sa mi oba velmi pacia, ale este z nich mam pozrete velmi malo, aby som mala nazor. Zaujimavy a trocha zvlastny bol fantazijny serial Locke & Key, zatial dojmy urcite skor pozitivne, cakame na druhu seriu. Najsilnejsie emocie jednoznacne bristky serial After Life, humor Rickyho Gervaisa nie je pre kazdeho, ale uprimne sa zasmiat a uprimne si poplakat pri jednom kratuckom seriali, to sa mi casto nestava (takisto ma bavil jeho The Invention of Lying, ked sme skusali trial verziu Amazon Prime). Na cisty skandinavsky humor je super serial Norsemen, velmi originalny a hrozne vesely.

Filmy na Netflixe pozerame ovela menej ako serialy, obcas si pustime s muzom nejaky horror alebo thriller, a ja si pri inej robote pustam ako krovi stare klasiky typu Grease alebo Dirty Dancing, ale nejak mi vybehol nedavno ako suggested film Instant Family, no slusne som si pri tom porevala, dobrovolne sa priznavam 🙂 Pacili sa mi aj filmy The Book Club, The Mirror has two faces a Miracle in cell No.7.

Btw videl niekto na HBO GO serial Flight Attendant? Aj ma bavil, aj to bola blbost, neviem sama co si o tom mysliet.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
namornicka
11. feb 2021

La Valla

natalschen
11. feb 2021

Salvation - je to sci-fi prepletene fyzikou o zrážke asteroidu so zemou, ale je to pre mňa ten najlepší seriál aký som kedy v živote videla. Práve ho pozerám a neviem sa dočkať, kedy si večer pustím ďalšiu časť , vzdy si pozrieme aspon 2-3 casti za sebou , nevieme sa od toho odtrhnúť- ja, muž aj obe deti.

weronika171717
11. feb 2021

Vikingovia 🥰🥰🥰