Ako zistiť, či ma niekto blokol na telegrame?

14. jan 2024

ahojte,
mam pocit, ze ma moj frajer blokol na telegrame, lebo nechce,aby som videla, kedy bol online.
totiz, posielam mu tam spravy a tam je vzdy len jedna fajocka,
potom nevidim jeho profilovku tam, a ani jeho bio myslim,myslim ze je tam len jeho username ake pouziva, a je tam jeho cislo svieti, ale posledna aktiivta " velmi davno tu nebol",, potom som sa prihlasila z maminho telefonu a stiahla som si tam telegram, a on bol pekne na jej cisle viditelny, fotka, kedy bol naposledy- ze pred par dnami. a pod. vsetko bolo vidiet od neho.
a ja som rozmyslala, ze ako je toto mozne.
jeho vysvetlenie nijake, ze zblbol telegram, ze to sa stava . Ze on tam vzdy mal fotku aj online aktivitu. Takze vyzera to ze ma blokol,alebo neviem nastavil si na mna moj kontakt nejaku taku aktivitu, ze " spi" alebo ja neviem co.
vyzera to divne.
ako to funguje. ked mu napisem a blokol ma, tak ja vidim tam iba jednu fajku pri tej sprave vsak ? spravne chapem,ale on ju nedostane odo mna.
my komunikujeme skor na whatpe, preto to asi urobil. dakujem

autor
14. jan 2024

na nete pisu, ze pokial vas niekto blokol na telegrame, nemozete mu napisat spravu a jeho profilova fotka automaticky zmizne, to ano, uz mesiac som ho tam s profilovkou nevidela, a tvrdil, ze tam nechodi. ale bolo mi to divne, lebo viem, ze tam chodi.
dalsia vec, ze akoze nemozem mu napisat spravu ? ja mu technicky spravu mozem napisat lenze on tu spravu nedostane plus je tam len jedna fajocka pri tej sprave ci nie ?

liaka
14. jan 2024

Veď to skúste s mamou. Bloknite si ju a uvidíte ako to bude reagovať, keď jej napíšete a podobne.

vanilkovazmrzka
14. jan 2024

Ano blokol si ta. Telegram sice nemam ale pointa blokovania je asi vsade taka, ze nechce byt videny a dostavat spravy. Takze logicky z toho vychadza, ze spravy mu nechodia a ked nechodia, jasne ze nevidis status dorucena/precitana. Fotka detto.

autor
14. jan 2024

@vanilkovazmrzka jasne ze blokol a trepe ze nie

autor
14. jan 2024

@vanilkovazmrzka on mi tvrdi, ze skryl si fotku pred vsetkymi co su medzi jeho kontaktmi, taka sprosta vyhovorka,!!!
a mama akoze moja nebola v jeho kontaktoch ? udajne nie, zevraj ju omylom na telegrame vymazal ha ha jasne. skryva nieco blokol ma tam

tom_i
14. jan 2024

Asi má už plné zuby šmírovania. Spamataj sa, lebo blok na nejakej smiešnej IT platforme je to najmenej. Pokračuj a bude blok vo vašom vzťahu

akyia
14. jan 2024

@tom_i plne zuby smirovania? Keby aj, tak v prvom rade tam nejaký dôvod na smirovanie musí byt… niečo tají/niečo sa snaží skryť 🤷🏻‍♀️

autor
15. jan 2024

@akyia
@tom_i

ano smirujem,ale preto,lebo som zistila, ze si pise s inymi zenami ze je slobodny, preto sa skryva na telegrame, predo mnou, a preto si ma blokol,ale taji to, ze si ma blokol,

akyia
15. jan 2024

A načo ti je taký frajer keď si píše s inými? Ešte ti aj do oči klame že ťa neblokol a robí z teba hlúpu

autor
15. jan 2024

@akyia je od toho zavisly, stale pisem s babami poza moj chrbat. ma to urcity druh relaxu a uchylky v jednom :( zial . ja som mu povedala, ze viem o tom, ze ma blokol a nie som hlupa, vadil sa so mnou hnusne, ze nie, ale ja viem, ze ano, je to zrejme.

autor
15. jan 2024

@akyia viem, ma to zavislost, urcity druh akoze, a uz ma to prestava bavit, stale pise s babami

akyia
15. jan 2024

Nič z neho, nemyslím si že to ostane len pri písaní