Ako sa prihlásiť do email-u?

17. okt 2023

Ako sa viem prihlásiť do email ked mám dvojfázové overenie kde mam na mobile stlačiť áno a momentálne mam pokazený mobil? potrebujem sa dostat na mail. ani cez číslo to nejde píše že je povolené len cez to stlačenie áno na mojom zariadení

ptvw
17. okt 2023

Nijak ani mne to nešlo aspon som sa nedopatrala k žiadnej inej moznosti

simonah73
17. okt 2023

hm, vlozit sim kartu a prihlasit sa pod tym uctom do ineho mobilu?

ptvw
17. okt 2023

@simonah73 co to ma so simkou to je viazané na zariadenie ci?

simonah73
17. okt 2023

@ptvw to mi tak v rychlosti napadlo, minimalne bude mat signal ak nebude na tom mobile wifi. reagovala som na to, ze ma pokazeny mobil.

ptvw
17. okt 2023

@simonah73 ved hej ale do mailu sa nedostane tak ci tak keďže overenie príde na ten pokazený 😁

simonah73
17. okt 2023

@ptvw ak do ineho mobilu vlozi sim kartu a prihlasi sa tam cez svoj google ucet napr ako keby menila normalne mobil, preco by malo prist overenie na pokazeny ci stary mobil? je to snad viazane na IMEI? nemyslim si. ci Ty si nechavas aj svoj stary mobil, lebo Ti tam chodi overenie?

tanyan
17. okt 2023

Ak sa prihlásiš na nový mobil so starou sim a tvojim gmail kontom, tak by si mohla nainštalovať autentifikačnú apku a potvrdiť a mohlo by to fungovať... Podobne ako keď prenášaš rozphratú hru z jedného zariadenia na druhé...

ptvw
17. okt 2023

@simonah73 ale ako sa prihlási na ten účet keď ten účet ma 2 stupnove overenie?

ptvw
17. okt 2023

@simonah73 mne to vždy vyhodí ze to mam potvrdiť na danom mobile práve keď sa snažím prihlásiť na ten mail z nejakého iného zariadenia

madeline1
17. okt 2023

Daj si sim kartu do ineho mobilu

simonah73
17. okt 2023

@ptvw ocividne si stojis alebo sedis na kabli. Kde som pisala o prihlaseni do emailu? Asi si toho dnes mala vela tak najvyssi cas ist spat. Autorka to moze vyskusat. Ako vidim, uz jej to v podstate poradil aj niekto dalsi.

ptvw
17. okt 2023

@simonah73 aj ty si mala asi zly deň keď musis hneď urážať a byť agresivna, chod radšej spať moja

simonah73
17. okt 2023

@ptvw nie som tvoja ale ty si tu ta co si to neda vysvetlit a furt len o tom svojom.

ptvw
17. okt 2023

@simonah73 dobre mojko bezkaj

simonah73
17. okt 2023

@ptvw a potom ze kto tu koho uraza...

ptvw
17. okt 2023

@simonah73 však ty prvá a mojko je urážka? 🤣🤣🤣