Ako preniesť body z DM karty do appky?

8. nov 2023

Prosím, dnes mi nešlo načítat appku pri platení, tak mi predavačka odklikla kartu. A povedala, že si mám cez internet prehodiť body z karty do appky. Skúšam, hľadám, ale netuším, že ako to urobiť... Vie niekto?

autor
8. nov 2023

Ešte dodám, že som si myslela, že je to jedno, že body mam aj na karte aj v appke rovnaké, že proste použijem a stiahnu sa celkovo z môjho účtu.

ptvw
8. nov 2023

Ako prehodiť? 🤯 Vsak normálne by ti malo pripísať aj cez kartu a v apke si to len pozri ci ti ich pri rátalo? No som zvedavá co kto napíše toto som ešte nepočula

autor
8. nov 2023

@ptvw no neviem, koľko som mala predtým. Teraz tam vidím body, ale neviem, odkedy ich mam. Alebo si viem nejako pozrieť aj dátum pripísania? Ja som sa tiež s tým nestretla, prvýkrát som to počula, ale platila som cez 70 e, tak by mi to bolo ľúto, keby som o tie body prišla.

ptvw
8. nov 2023

Pohyby si pozri v active beauty

autor
8. nov 2023

@ptvw tam vidím body, ale nechce ma to prihlásiť, keď si chcem pozrieť pohyby. Musím mať aj active beauty kartu? To je ako ďalšia karta do DM? Ja si sama pripadám taka hlúpa v tej appke...

ptvw
8. nov 2023

To je to číslo na kartičke co si dnes dávala v obchode (za predpokladu ze nemáš 2 ucty rozdielne) a pin aký dávaš aj keď platíš bodmi

autor
8. nov 2023

@ptvw no to som presne skúšala, aj s emailom som skúsila. Tam mi to nechce prejsť, nepusti ma cez to. A pritom v obchode to bolo ok. Len jeden účet mám.

ptvw
8. nov 2023

A čo ti tam píše? Ci si náhodou na ten online účet nepoužila nejaku inú kartu resp doplnkovú a zabudla si na to už... Alebo neviem jedine na podporu napísať... Škoda ze si nepamätás koľko si mala predtým bodov lebo aj na bločku mas body napísane

autor
9. nov 2023

@ptvw no tak dnes som skúsila opäť a dnes mi to už zobrazilo. Nerozumiem, ale včera som viackrát skúšala a nič. No ale k veci, body mi to pri počítalo normálne, takže nemusím si nič prehadzovat 😊 V každom prípade ďakujem za rady ❤️