Ako funguje Zoom?

deni9
14. aug 2024

Ahojte ako funguje ZOOM? Apku som si stiahla a ďalej neviem treba si tam vytvoriť účet? Alebo ako môžem pozerať video

dadis
14. aug 2024

Video? Zoom je aplikacia na videomeetingy, ci video streamy pokial viem..

lucia13022023
14. aug 2024

Zoom je na meetingy. Používali sme v škole v čase covidu

littledaisy
14. aug 2024

Zoom funguje podobne ako GoogleMeet alebo kedysi skype (ale s tým toho až tak veľa spoločne nemá). Treba vytvoriť účet a buď sa pripájať na meetingy alebo vytvárať vlastné. Počas covidu niektorí učitelia mali takto prednášky. Ja som Zoom využívala pri online doučovaní. 🙂

littledaisy
14. aug 2024

Ak sa chcete pripojiť k meetingu budete potrebovať kód meetingu alebo presnú adresu. 🙂

maranco
14. aug 2024

@deni9 účet nepotrebuješ vytvárať, stačí ak ti druhá strana pošle pozvánku do video hovoru/miestnosti. Ak chceš založiť svoju miestnosť a pozvať druhých aby pozerali/rozprávali tak si tam urob registráciu.

Bezplatný účet je do 100 ľudí naraz v jednej miestnosti a na 60 minút, potom musí byť 10 minút prestávka a tak sa dá pokračovať.

deni9
autor
14. aug 2024

@maranco mam pozvánku aj kód ale nefunguje mi to

maranco
14. aug 2024

@deni9 klikneš na link v pozvánke a otvorí ti aplikáciu, napíšeš si meno pod akým tam chceš byť, povolíš mikrofón a kameru a má fungovať
alebo dáš tlačítko Join, zadáš číslo miestnosti, heslo a tak sa pripojíš.

Ešte v nastavení ozubené kolečko si daj "Meetings - Auto-connect to audio - WiFi or cellurar data" aby ti automaticky fungoval zvuk bez zapínania.