Ako funguje princíp predaja kníh na Čarovnej poličke?

blackgirl1
15. apr 2020

Dobrý deň, chcela by som si kúpiť knižky zo stránky Čarovná polička, ale mám obavy, ako to funguje. Máte s touto stránkou niekto skúsenosti?

10zabka
15. apr 2020

@blackgirl1 ja mám len tie najlepšie 🙂

blackgirl1
autor
15. apr 2020

@10zabka a prosím vás, nemôže sa stať, že pošlem peniaze predávajúcemu na účet a on mi knižku nepošle/pošle poškodenú? Respektíve ak by sa to stalo, dá sa to cez stránku nejako riešiť?

10zabka
15. apr 2020

@blackgirl1 mne sa to ešte nestalo. Pri každej knihe by malo byť uvedené, či nejaké poškodenia má, či je len prečítaná, alebo je nová. Stránka má administrátorov, funguje cez e-maily. Administrátori (hlavne Eliška) raz za čas píšu aj maily (všeobecné, pre všetkých členov). V prípade potreby sa môžeš na ne obrátiť.

blackgirl1
autor
15. apr 2020

@10zabka ďakujem za radu☺️

10zabka
15. apr 2020

@blackgirl1 za máličko 🙂 Ak chceš nakupovať, vždy si pozri hodnotenie predávajúceho. Nájdeš ho vpravo hore pri každom nicku, sú to smajlíci 🙂

blackgirl1
autor
15. apr 2020

@10zabka ďakujem a ešte prosím ťa, keď nemá predávajúci fotku knihy, môžem mu dôverovať?

10zabka
15. apr 2020

@blackgirl1 ono to funguje tak, že nepridávaš fotky kníh, ale píšeš do predtlačeného formulára knihu, ktorú chceš pridať. Ak kniha je v registri, fotku ti automaticky priradí, ak nie, musíš vypísať celý formulár sama a na "poličke" je kniha len s autorom a názvom knihu bez obrázku. Neviem, či som to napísala zrozumiteľne 🙂

blackgirl1
autor
15. apr 2020

@10zabka ahaaaaa, ďakujem 😄 tak, hádam sa nepopálim

10zabka
15. apr 2020

@blackgirl1 verím, že nie 🙂

danymata
16. apr 2020

Ahoj, mám skúsenosti kúpila som si tam dosť kníh za dobrú cenu aj predala, bohužia ľraz som natrafila na neserióznu kupujúcu, nemám ani peniažky ani knižku. Ale stalo sa mi to len raz a kúpila som si tam dosť kníh.

blackgirl1
autor
16. apr 2020

Ďakujem za rady, knižky mám objednané, až prídu, napíšem svoju skúsenosť 🙂