Ako funguje Badoo pre mužov bez zaplatenia peňazí?

22. dec 2023

caute chlapi,
ako funguje badoo, mozem napisat nejakej zene alebo len poslat srdiecko ? ak nic nechcem platit do baddoo? za free sa co da robit, ak som chlap?
dikes

martinmmartin
22. dec 2023

chod do miestneho kulturaku s cervenym karafiatom. Badoo musi z niecoho zit a hadaj kto je ich cielovy klient

autor
22. dec 2023

@martinmmartin ale no vazne sa pytam

zuzanka.zuzu
22. dec 2023

tak sa nepýtaj a hľadaj v už založených témach 🙄 milión krát sa to tam už rozoberalo. inak aj Google funguje 😉

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bennn
25. dec 2023

No tak s tvojim mindsetom viem, ze badoo a online zoznamky nie su pre teba proste.na pisanie si treba mat kapanek rozum a intelektualne vlohy inak to je absurdne strohe a smiesne.

A nie na badoo nevies napisat nikomu priamo bez matchu za free.

gta5man
25. dec 2023

A práve preto som badooo opustil. Lebo len lajkuješ fotky donemoty a nič z toho. Nevieš ani napísať. Tak potom na čo mi také bude? Ja potrebujem ženy osloviť, napísať im, začať konverzovať. Čo ja mám z toho že si posúvam nejaké fotky bez možnosti kontaktovať sa. Keď už platená zoznamka tak nejaké Souly alebo tak. Kde sa aspoň dajú osloviť tie ženy. Ja inák používam kombináciu aj kulturák aj zoznamka. Treba mať rozhodené siete všade.

gta5man
25. dec 2023

Inák tu je tá druhá diskusia. Tam je to lepšie vysvetlené. Prekliknite sa tam:

https://www.modrykonik.sk/forum/za-dverami-nasich-spalni/ako-funguje-badoo-zoznamka/

bennn
25. dec 2023

@gta5man hlupost. Nerozumies konceptu. A badoo je koncept lepsi nez na tindri. Nikto nema zaujem o tvoje vtiracske spravy, pokial sa mu ty nepacis. Aspon takto tieto zoznamky odfiltruju trubirohov co si aj tak písať nechcú či nevedia.

Z tvojej reakcie ty nehladas zenu, ty hladas jednorazovku a najlepsie hned vtedy ked ty chces. Vtedy ti musi presne odpisat napisat inak je to (nadavka) (nadavka) (nadavka) ...

sebha
30. aug 2024

jano

sebha
30. aug 2024

čo je jano?
@sebha