Ako funguje Badoo?

11. mar 2023

Baby, som sa dnes registrovala. A teda nejak nechápem princípu. To tie srdiečka čo mi chlapy posielajú, tak čo s tým? Ako nadväzuje ten kontakt?

nnnuuunnn
11. mar 2023

Ten ktorý sa Ti páči, tak tomu daj srdiečko aj ty. A potom si môžete písať.

autor
11. mar 2023

@nnnuuunnn kto má podľa teba začať konverzáciu ? Nemal by chlap, ak tam posiela tie sympatie ?

nnnuuunnn
11. mar 2023

Áno väčšinou muž napíše keď ma záujem

loyda
11. mar 2023

Myslím, že muž ti nemôže napísať, kým mu aj ty nedáš srdiečko 🙂

torrente
11. mar 2023

Toto som nechápal ani ja. Aj Badoo aj Tinder som odinštaloval lebo som nevidel v tom zmysel. Iba donekonečna posúvam a lajkujem fotky a napísať neviem nikomu ani nikto mne nepíše. Ani taká možnosť nebola ako na Pokeci napríklad že poslať RP, správu atď. Tak potom na čo to vôbec je? Ja si chcem písať a nie posúvať fotky.

autor
11. mar 2023

@torrente čiže ty ako chlap vlastne nemôžeš napísať, pokiaľ ti žena neopatuje späť to srdiečko?

torrente
11. mar 2023

Práveže neviem jak to je lebo som mohol donemoty lajkovať a žiadna možnosť kontaktovať dotyčnú tam nebola. Preto som ich aj zrušil a radšej používam pokec a pod. Ja chcem napísať, konverzovať a nie pozerať.

autor
11. mar 2023

@torrente teraz mi to chalan s kým si píšem potvrdil. Môžeš posielať srdiečka ale žena ti tú vzájomnú sympatiu musí vrátiť a až potom jej môžeš napísať. Žena môže písať chlapov aj bez týchto naťahovačiek

torrente
12. mar 2023

To je haluz, lebo žiadna mi nenapísala. Myslel som že to sa vôbec nedá.

domi235
13. mar 2023

Su aj lepsie zoznamky ako Badoo?

torrente
17. mar 2023

Definuj pojem lepšie? Zoznamka má leb jeden účel, aby spájala ludí. Kto si tam založí účet, za to zoznamka neručí. Bárjakí ludé chodzá šelikam.

nazli24
22. dec 2023

@torrente ahojky, prosim ta, ako funguje ten badoo pre muzov ? ty sam ako muz nemozes napisat sam zene ? najprv jej mozes dat srdiecko, a az potom zacat ked ti ona posle srdiecko, tak az potom jej mozes prvy napisat ?
a zeny mozu pisat prve uplne z fleku? dakujem ti za info.
nie je to nejako so zaplatenim? ze najprv si musis zaplatit az potom mozes jej napisat ? alebo badoo je skor za ucelom iba prezerania fotiek?dakujem

nazli24
22. dec 2023

@torrente a tinder to iste ? tam sa tiez neda pisat?

domi235
27. dec 2023

@nazli24 je aj apka buterfly