About you outlet - skúsenosti

simonecka64
15. aug 2023

Dobrý deň, chcem sa spýtať či máte niektorá skúsenosti so stránkou ABOUT YOU OUTLET?

vanilkovazmrzka
15. aug 2023

Nepoznam, ale znie to ako poriadny fejk.

tinkavvv
15. aug 2023

@simonecka64 nemusis sa bat, je to spolahlivy obchod. Aj zalando lounge je podobny portal napriklad.

janai1
15. aug 2023

@vanilkovazmrzka oficiálna stránka about you ti znie ako fejk? A podľa čoho si tak usúdila?

simonecka64
autor
15. aug 2023

@tinkavvv aj ste z tadiaľ objednali ? Prišlo všetko ako malo?

vanilkovazmrzka
15. aug 2023

@janai1 ako fejk mi znie about you outlet.

nenne27
16. aug 2023

@vanilkovazmrzka :D super.nepoznam ale mam potrebu sa vyjadrit aj ked viem o tom ho .o.preco zeny?:D

nenne27
16. aug 2023

@simonecka64 moj syn tam pravidelne nakupuje.kvalitne veci za dobre ceny.ziadne alliexpresacke handry, neboj.vzdy vsetko prislo ako malo.niekedy maju este aj skvele zlavy

markusrasford
16. aug 2023

@simonecka64 je to spoľahlivá stránka a sú tam kvalitné veci. V prípade že by sa ti niečo nepáčilo alebo bolo malé alebo veľké môžeš vrátiť na ich náklady a vrátia ti peniaze na účet. Úplne kľudne si objednaj. Majú veľký výber.

markusrasford
16. aug 2023

@simonecka64 zabudol som ešte jednu vec že platiť môžeš aj pri preberaní tovaru

letter
16. aug 2023

Prvýkrát o tom počujem, pravdepodobne to bude niečo nové? Myslím ten Outlet, nie AY

laseta
12. sep 2023

@simonecka64 dnes mi prisli z about you outlet cizmy, tie su v poriadku, no namiesto šiat mi poslali nejake nadrozmerne nohavice, šaty sa im vypredali, pricom som ich objednavala v piatok a nemaju snahu ani nijak vyjst v ustrety, proste ich to mrzi a dovidenia, takze na oslavu si mozem zhanat nove

koronka
19. nov 2023

No ja mam osobnú skusenost. Objednala som si topánky začiatkom októbra a do dnes 19.11. stále neprišli :( keď som písala na zákaznícky servis tak odpovedali rýchlo ale topanky mi stále neprišli. Keď už sme pri tom idem im napísať znovu :D