365 tretia časť

26. aug 2022

Videli ste tretiu cast? To ako skončilo. Ma to vobec nejaky koniec? Budu natacat aj stvrtu cast? S kym vlastne ta Laura nakoniec skonci?

janai1
26. aug 2022

Videli, čítala som knihy, viem ako to skončí (teda viem ako to malo skončiť podľa kníh 🤣 vo filmoch sa to zatiaľ nepodobá ani trochu na knihy) ... Či bude 4. časť filmu ťažko ešte povedať, ešte netflix nič neoznámil

nika_val
26. aug 2022

Videla a aj som čitala všetky 3 časti
Podla toho ako skončila 3 film asi bude aj ďalšia cast
Ale osobne tie filmy (2 a 3) su hrooozne.. knihy boli ovela ovela lepšie
Filmy sa nedržali vobec knih, nemali poriadne ziadny dej, žiadne dialogy, tie sex sceny nič moc
A keď som videla v 3 filme že dali do postele tych dvoch sexošov až mi zle prišlo....no proste filmy cele zle 🙁

moonlight1210
27. aug 2022

Na tieto knihy/filmy som videla len velmi vtipne recenzie na youtube (obcas mi az slzy vyhrkli od smiechu).

Je to fakt taky nerealny ulet na pokracovanie? Ked si hlavnu hrdinku podavaju muzi jeden za druhym a ona poddajne ide zo vztahu do vztahu?

nika_val
27. aug 2022

@moonlight1210 nerealny ulet to je
Ale hlavnu hrdinku si tam nepodavaju muži jeden za druhým..
Hlavna hrdinka je cele 2casti s jednym.. len v druhej casti zacne mat pochybnosti ci vybrala spravne a v 3 casti sa rozhoduje..
V knihe to bolo lepšie spracovane ovela
Filmy su hruza a to ja taketo romanticko eroticke filmy fakt mozem ale toto je zlé 😁

autor
27. aug 2022

V knihe skonci s Nachom?

cessy01
27. aug 2022

Treba si kupit knihy tie su fakt super. Ten film ci serial ci co to z tych knih urobili je hruza a to teda Mišo je uplne moj ideal krasneho chlapa a pozerala som to kvoli nemu😂😂 v podstate knihy skoncili ze Nacho jej ukazal iny zivot .. zivot bez prikazov kde bola volna slobodna a zivot bez nasilia a hlavne kde chlap respektoval zivot zeny a do nicoho ju nenutil. Ponukol jej dokonaly sex dokonale telo a dokonaly zivot bez alkoholu a drog tak sa do neho zalubila a rozviedla sa s Massimom. V podstate tie knihy tak skoncit museli ze nezostane zalubena do unoscu lebo bola na to velka kritika. Kritici upozornovali ze autorka podporuje stocholmsky syndrom. Takze trojka skoncila aj poznamkou autorky ze sa ospravedlnuje ze sme sa nechali oklamat kuzlom hlavneho hrdinu. Ale nemame zabudnut ze stastie nam neprinesu peniaze ani pekny vzhlad. Dolezita je sloboda nezavislost vlastny priestor a partnerstvo nie diktatura a drahe topanky. A stvorka asi bude netflix tomu robi reklamu na fb.

sabina230
27. aug 2022

@moonlight1210 mne príde práveže strašne smiešne že aj keď sú tie filmy hrozné a všetci to vedia tak si aj tak pozrú ďalšiu časť a oni zarábajú len na tej sledovanosti ktorá je obrovská 😂takže to ich ženie k natáčaniu ďalšej 😂

autor
27. aug 2022

@sabina230 ja som toho prikladom. Tento rok na jar som si pozrela prvu cast z nudy,zvedavosti,pacila sa mi hlavna hrdinka. Po skonceni filmu som si povedala,akoze toto vazne ma byt trhak? To ma byt ten ospevovany film? To ma byt priklad pre baby,z maju lubit nasilnych,dominantnych chlapov? Ale zaujimalo ako to skonci,tak som pozrela dvojku a teraz aj trojku s tym,ze konecne zistim ako to skonci. Ked som na konci zistila,ze musim este stvrtu vzhliadnut och....

nika_val
27. aug 2022

Mne osobne sa nepači ako to spravili v tych filmoch aj kvoli tomu že v knihe
1. Laura neodisla dobrovolne s Nachom ale ked videla že "masimo" trtka inu tak ušla s Olgou preč
(To bola super pasaž v knihe a hnevalo ma ze to vynechali)
2. To že jej tehotestvo ukončili hned na začiatku 2 to bol tiež fail poriadky lebo vlastne cela 2 kniha sa točila okolo jej tehotestva
3. Naštvalo ma že v 3 filme Laura masima vlastne podviedla s Nachom pričom v knihe to tak nebolo
Ale jasne vidia že to ide tak jasne že budu na tom zarabat kym sa da
Ved ked bolo 50odtienov tiež autorka videla že jej to zaraba a po 3 knihach ktore boli ukončene sa rozhodla urobit knihu z podladu greya .. a to jasne kričalo len po tom ze vidi peniaze za tym lebo ta kniha fanušikom nic nove nedala..

gaborova111
25. jan 2023

Dobrý večer kde si môžem pozrieť 3 časť dakujem

nika_val
25. jan 2023

@gaborova111 original na Netflixe.. ak nechceš platit netflix v tejto dobe to najdeš aj na stránkach zadarmo ako je bombuj, kukajto a pod

gaborova111
25. jan 2023

@nika_val dakujem pekne

sim10
29. jan 2023

@nika_val konečne niekto kto má rovnaký názor ako ja 😅 ja som najprv čítala knihy až potom filmy a to sú ako keby úplne iné scenáre.. áno masimo bol k Laure až moc hrubý ale aj tak som celý čas tajne dúfala, že zostanú spolu. Z filmov som totálne sklamaná veď tam mnohé scény ani neboli,v knihách všetko do detailu. Každopádne autorka mohla masimovu povahu trošku zmeniť, strašne mi je ľúto že nezostali spolu. I ak ten herec to je 😍😍 extrémne príťažlivý chlap

nika_val
29. jan 2023

@sim10 ja som 1 najskor videla film potom som jasne ze chcela hned knihu 😀 2 som bola v polke knihy ked som videla film.. a 3 to som jedine najskor citala knihu a az potom film 😀
Ale ako škoda tych filmov lebo knihy neboli vobec zlé.. napr 2 kniha sa mne osobne veelmi pačila ale film vobec
A ja som taka že ja skor vždy k tym zaporakom tiahnem takže mňa neprekvapuje že som "šalela" z massima a to ako to bolo v 3 knihe na tej svadbe medzi massimom a laurou to som uplne nadšena bola že budu spolu a potom ..ved vieme tie ktoré čítali 😁😁
Ale podla toho čo som čitala na instagrame autorky tak ona musela tie knihy ukončiť tak ako ich ukončila pretože bola velmi odsudzovana a kritizovana za to..
Pretože vraj podporuje zločin únos tym že ukazuje aky dokonaly život ma vlastne unesená žena..
Že unosom ziskala dokonaleho muža, peniaze, super život, atd atd
Takže autorka nemohla nechat lauru a massima spolu kvolu haterom..
Aj keby si to hlbšie rozoberieme je to blbost lebo ona sa nakoniec dobrovolne rozhodla byt s massimom .. a vlastne nacho ju tiež raz uniesol a bola s nim štastna ale potom sa zase dobrovolne rozhodla byt s ním
No sila haterov je silna a autorka nemala moc na výber .. aj ked vraj jej pôvodny zamer bol to nechat tak že laura bude s massimom

A pikoška č.2
Autorka dala taketo vyjadrenie na instagram:
" ten kto pozeral iba moje filmy a chce vediet s kym laura nakoniec skončí..musí si prečítať knihy."
Takže podla tohto možno dalšia čast ani nebude.. 😀