1A shop - skúsenosti

zuzula507
11. máj 2021

Ahojte objednaval z vas niekto nejaky tovar z tejto stranky? Pre mna dost neznama stranka a ani recenzie velmi neviem najst.Zaujali ma odtial elasticke potahy na sedacku no vaham.Nerada by som prisla o peniaze..Pripadne ak ste nejake elasticke potahy na sedacku kupovali vy a ste s nimi spokojni, poradte odkial 😉

goblinko1
11. máj 2021

@zuzula507 NEODPORÚČAM prišiel mi úplne iný tovar domov nehovorím o zlom čísle topánok, farba úplne iná a kvalita asi taká, že vyskúšaš a môžeš reklamovať 🙃 nehovorím za každý produkt ja konkrétne iba za topánky.. radšej peniaze investuj do niečoho kvalitnejšieho..

agajka22
12. máj 2021

tovar maju z alieexpresu

zuzula507
autor
12. máj 2021

@goblinko1 dakujem za recenziu

vladi16
9. júl 2021

Strašné niečo tento shop tovar ako zo smetiska , negatívne komentáre mažú, ale je to fakt bordel

hruseckya
15. júl 2022

tovar sa nedá reklamovať, telefon nefunguje , na mail neodpovedajú.
Najlepšie tam poslať kontrolu nech neklamú a neoberajú starých ludí s nekvalitným tovarom o peniaze !!!

katval
20. máj 2024

Tak mám úplne čerstvú skúsenosť s uvedenym eshopom. Neodporúčam. Objednali sme si odtiaľ aku kosačku, ktorá síce prišla a funguje, no neposlali nabíjačku. Takže nám je nanič. Písala som im cez víkend, že ako to ideme riešiť, no zatiaľ bez odpovede. Dovolať sa tam dá, ozve sa automat s tým že neskôr zavolajú. A ak zavolajú, tak nafingované zlé spojenie, po pár sekundách ukončené! Takže tak