Neurológ - Ilava a okolie

26. feb 2023

Ahojte, poraďte mi prosím nejakého neurológa v okolí Ilavy (kľudne Trenčín, Považská Bystrica), ktorý ma zoberie skôr ako za niekoľko mesiacov, zoberie ma aj z okresu Ilava a v ideálnom prípade ešte aj dvíha telefón, aby som sa mohla objednať 😅 ďakujem za všetky odporučenia

nikca94
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deedaa
17. mar 2023

Toto je skôr nereálne. V Ilave ani doktorka neberie nových pacientov. Riešili sme to teraz dlhodobejšie kvôli mužovi a skončil u neurológa v Piešťanoch.

beky223
17. mar 2023

Náhodou ZION v Dubnici nV? Viem, že známa mi spomínala, že sa tam dalo objednať najrýchlejšie, aj keď sú súkromní takže za poplatok... Len to už bolo dávnejšie, neviem, či to stále funguje

autor
18. mar 2023

@deedaa a v Piešťanoch je muž spokojný s lekárom? Koľko prosím trvalo objednanie, prípadne objednáva na presný čas či treba na časenku? Mne tam pravdepodobne nebude treba chodiť pravidelne, tak by sa dalo aj takto ďalej

deedaa
18. mar 2023

Je tam dr. Shustrov. Dá sa objednať online cez ečasenku. Do mesiaca mal vždy voľný termín. Raz aj skôr. Treba pozrieť. Je s ním spokojný.

lusiafofo
24. apr 2024

@deedaa dobrý deň boli ste spokojná s doktorom?

deedaa
24. apr 2024

@lusiafofo bol tam muž a bol spokojný. U muža to skončilo operáciou, ale doktor nič nenaťahoval a nevymýšlal a po magnetickej ho posunul na neurochirurgiu.