Gynekológ - okolie Ilavy

17. máj 2023

Zdravím, prosím odporučte mi dobrého gynekológa v okolí Ilavy, kde sa dlho nečakáva v čakárni a ideálne kde ako tehotná nenechám celé svoje úspory 🙂 momentálne chodím k mudr Mičkovi do Pruského, ako odborník je skvelý, ale mám doma druhé malé dieťa, ktoré mi nemá kto strážiť pravidelne 4-5 hodín, dokým sa u neho vybavím

dominushka23
17. máj 2023

ja chodim uz cca 8 rokov k pani dr. Rebryovej, nikdy dlho necakam a vsetko vysvetli co potrebujem ...ambulanciu ma v Nemocnici ...len nove pacientky asi uz neprijima

andy37
17. máj 2023

Ja som max.spokojná s dr. Mokrášom v Dubnici, ale netuším či prijíma nové pacientky

nely93
18. máj 2023

Tr.Teplice Kotlebova .Odpisuje ešte v ten deň aj na viber ci email , komunikuje ja som celkovo veľmi spokojna

basul1k
19. máj 2023

Tiež sa pridavam za Dr. Mokrasa, je perfektný odbornik, ma ecasenky na presne časy. Max som čakala ako tehotna tých 30 min. Ale neviem ci berie. V Dca na poliklinike je super aj Dr. Ďurkech, veľmi ho chvália a tiež nova mlada doktorka Štefankova. S tou mam aj osobnu skusenost rodila som pri nej ked este bola v nemocnici a aj ked zastupovala Dr. Mokrasa. Velmi milá, šikovná

mrtn_btr
19. máj 2023

Stefankova je skvela.

lula999
31. júl 2023

Stefankova je jedna úžasná a ľudská lekárka.