Úhrada za očkovanie proti rakovine krčka maternice

mamka5
15. máj 2019

Ahojte maminky máte niekto skúsenosť s očkovaním u slečien proti rakovine krčka maternice aký je doplatok na vakcínu Gardial?Pytam sa preto lebo mojej dvanásťročnej slečne pani doktorka dala recept .Dnes sme ho išli vybrať a najskôr chceli v lekárni plnú sumu a potom 43E .Volala som do všeobecnej zdravotnej poisťovne a tam mi tvrdili že poisťovňa to hradí v plnej výške .Vopred ďakujem za odpovede

prevenar
15. máj 2019

@mamka5 ..my nemame , ale mnohe slecny maju s brutalnymi neziaducimi ucinkami tejto vakciny. ..od roznych poskodeni zdravia, az po samotnu rakovinu. isto aj na youtube najdes par spovedi. ..tak isto v oficialnych USA statistikach. je to zaujimave citanie, mozte pozerat a citat spolu so slecnou. urcite sa bude az triast na tuto vakcinu . 🙂

prevenar
15. máj 2019

ak ma nahodou niekto zaujem sa dozvediet nieco o rizikach ockovania : https://www.modrykonik.sk/group/1799/

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamka5
autor
25. jún 2019

@teegreen nie nedala som ju nakoniec zaočkovať

rikarika
13. sep 2019

momentálne beží akcia VšZP - toto očkovanie na 2 dávky zadarmo. Môžem sa spýtať či ste niekto využili resp. plánujete využiť túto možnosť a dať zaočkovať zadarmo?

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
prevenar
14. sep 2019

@rikarika nic nie je zadarmo ... minu tvoje peniaze na nezmysli a potom nebu mat , ked budes potrebovat realnu liecbu. ^^ vola sa to - tunelovanie . ^^

rikarika
23. sep 2019

@prevenar
@teegreen
si vyštudoval medicínu?

prevenar
23. sep 2019